Обрив и сърбеж между пръстите на краката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rmladenov
Posts: 2
Joined: Fri Feb 26, 2010 4:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Обрив и сърбеж между пръстите на краката

Postby rmladenov » Fri Feb 26, 2010 4:54 pm

Здравейте,

Появи ми се обрив на десния крак главно между и около пръстите на краката.
Ходих при един доцент по кожни болести и той каза че е екзема с остра инфекция. Предписа ми да пръскам с оксикорт, даде ми AERIUS хапчета и 2 инжекции дипрофос, както и да си правя баня на крака с калиев перманганат. След около 10 дена всичко премина, но 20 дена след това, всичко се появи наново. Можете ли да ми дадете съвет какво да направя. Вероятно тези медикаменти са потиснали симптомите, но проблема не е решен. На моменти много ме сърби, което е много дразнещо

мъж 22г, 171см, 82кг, не приемам никакви медикаменти

Благодаря ви

rmladenov
Posts: 2
Joined: Fri Feb 26, 2010 4:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby rmladenov » Tue Mar 02, 2010 10:11 pm

Тази седмица отидох пак на лекар и ми предписа Mycodermin (за гъбички), както и да си кисна краката в морска сол. Засега не дава ефект.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 135 guests