Пъпки по тялото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
to6eto_1
Posts: 5
Joined: Mon Jul 13, 2009 9:07 pm
Contact:

Пъпки по тялото

Postby to6eto_1 » Mon Jul 13, 2009 9:32 pm

имам странен проблем с пъпки по тялото-бях нахапан от бълхи,и ми излезнаха някакви пъпки ,които вече месец не се махат,ходих на лекар и ми изписаха-Елосалик и аериус-нищо! отидох на кожен-каза ми псериоазис-изтрапнах-предписа ми лоринден-а,и джин джира-една седмица лечение-никаква промяна! взех си направление за кожната клиника-споко,няма проблем тва е от бълхи-предписаха ми дермодрин и за сухата ми кожа-ексципиал у-липолосион! днес отивам на контролен преглед,а признаци за минаване на пъпките никакви,и ми казват-КРАСТА!!!! е някои все пак ще може ли да ми помогне???? а исках да ми направят тестове,казаха ми след лечението на крастата!!!!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Jul 20, 2009 3:31 am

За съжаление така точно се процедира - бавно и мъчително се лекуват кожните заболявания.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

to6eto_1
Posts: 5
Joined: Mon Jul 13, 2009 9:07 pm
Contact:

Re: ПЪПКИ ПО ТЯЛОТО

Postby to6eto_1 » Tue Jul 21, 2009 7:47 pm

ходих на контролен преглед-не беше краста! взеха ми проба-една от пъпките ми я изрязаха! след една седмица ще са готови резултатите. Продължавам да пия само ЗИРТЕК,но пъпките ми се покриха с бяли люспи и кожата ми се бели-може би от АКАРОЛА,незнам! Възможно ли е да е псериоазис ??? Имах ранички от наранявания-но те си зараснаха нормално!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Jul 22, 2009 9:26 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

to6eto_1
Posts: 5
Joined: Mon Jul 13, 2009 9:07 pm
Contact:

Re: ПЪПКИ ПО ТЯЛОТО

Postby to6eto_1 » Thu Jul 23, 2009 12:05 am


to6eto_1
Posts: 5
Joined: Mon Jul 13, 2009 9:07 pm
Contact:

Postby to6eto_1 » Wed Jul 29, 2009 2:42 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Wed Jul 29, 2009 10:00 pm

Ако четеш английски -

to6eto_1
Posts: 5
Joined: Mon Jul 13, 2009 9:07 pm
Contact:

Postby to6eto_1 » Thu Jul 30, 2009 2:10 pm

не сам мн добре с английския,и не мога да те разбера какво искаш да ми кажеш за лечението на псориазиса?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jul 30, 2009 6:03 pm

Кожният лекар трябва да предпише лечение. Има много възможности за различно лечение. При различните пациенти не протича еднакво заболяването.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests