Тежест в гърдите,нервност,сърцебиене,косопад,потене

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
maria_iv76
Posts: 6
Joined: Sat Apr 11, 2009 5:21 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Тежест в гърдите,нервност,сърцебиене,косопад,потене

Postby maria_iv76 » Sat Apr 11, 2009 5:33 pm

От 1 год имам здравословни проблеми.Започнаха с тежест в гърдите и болка в гърба.Направих ренгенова снимка на бели дробове и казаха,че всичко е ок.Обаче при мен нещата се влошиха започна нервност,потене,косопад по цялото тяло,сърцебиене,безапетитие,безсъние,истрапване на ръцете,уригване.До сега сам правила всички възможни изследвания и всичко е ок и изключение на левкоцити-между 12-13 в пкк през няколко мес.До сега сам свалила 13 кг.Преди 10 дни ми правиха КТ на синусите поради болка-показа одебеление на лигавицата в ляво.Поисках и КТ на бели дробове-рачитането е без патологични изменения.Почнах да вдигам вечер 37-37.4 температура.Нямам храчене и кръвохръчене.Вчера ми направиха Манту и чернодробни АцАТ,АлАТ,ФИБРИНОГЕН В НОРМА.Аз обаче поисках и ПКК и този път освен левкоцити-11,8 има и ускорена утайка-17(всичко останало хемоглобин и тн е ок)Диагноза никаква!Всичко било ок!Имам малко дете и се страхувам да оставам сама с нея!Почти нямам сили да я гледам!Възможно ли е да ме лъжат за диагнозата и какво бихте ме посъветвали?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Apr 12, 2009 4:14 am

Здравейте,

една публикация е била достатъчна. При писане на няколко не се отговаря по-бързо.

Трябва да кажете и на колко сте години, колко сте висока при колко килограма телесна маса, както и дали имате някакви други заболявания, киселини, болки в стомаха?

Сама ли отглеждате детето?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

maria_iv76
Posts: 6
Joined: Sat Apr 11, 2009 5:21 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Postby maria_iv76 » Sun Apr 12, 2009 10:03 am

Благодаря за бързият отговор!Тежа 49кг и сам visoka164 см!Била сам на гастроентеролог и след направена гастроскопия установен гастрит и течност в стомаха на гладно!Киселини нямам!Била сам и на ендокринолог-ок!На гинеколог-остър вагинит с трихомонас(лекуван многократно неуспешно)Гинеколога казва че не се дължи на това състоянието ми!Била сам и на хематолог и левкоцитите не били страшни,нямало ми нищо!Кожен-каза,че не може да каже от какво е косопада-изписа ревалид и хайде...Само,че това не помогна!Личната ми лекарка ми казва че съм здрава и че всичко е на нервна pocva!Отидох и на психиатър жената каза че не съм за нея-да се лекува физически...!Не знам какво да правя вече!Изследвах се и за паразити и HIV(-)!Детето ми е на 4!Имам съпруг,но той нон стоп работи и аз съм все сама с нея!Забравих да напиша,че освен всичко останало имам и лишеи по ръцете!Благодаря за всичко!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Apr 15, 2009 1:05 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

maria_iv76
Posts: 6
Joined: Sat Apr 11, 2009 5:21 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby maria_iv76 » Wed Apr 15, 2009 3:24 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Apr 15, 2009 3:28 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

maria_iv76
Posts: 6
Joined: Sat Apr 11, 2009 5:21 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby maria_iv76 » Thu Apr 16, 2009 1:09 pm

Да нормална,но не ми е изследвал нищо за бактерии.След мен просто изми маркуча.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Apr 17, 2009 11:59 am

Здравейте,

при гастроскопията трябва да се вземат биопсии и проби за хеликобактер пилори. Най-вероятно вторите ще са положителни. Лечението е с два комбинирани антибиотика.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests