Упорита гъбична инфекция на влагалището

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ingen
Posts: 1
Joined: Tue Mar 31, 2009 11:56 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ingen » Tue Mar 31, 2009 12:00 pm

Здравейте!От началото на декември '08 досега (31 март 09) страдам от гъбична инфекция на влагалището. Веднага потърсих гинеколог. Предписаха ми Низорал, Гиногактарин - 6 вагинални таблетки и клотримазол за мазане. Добре,а ама симптомите намаляха,но не изчезнаха.Отидох на вторичен гинекологичен преглед. Все още имах гъбички. Предписаха ми Гиназол гел за еднократно приложение. Така си взех направление след като ми свърши цикъла и периода от 20 дни за полезно действие на Гиназол. Да,ама отново не бях излекувана. Така, за 3ти път си купих лекарства - Полижинакс -вагинални капсули. Слагах ги 12 дни както е по предписание,но нищо. После пак ми беше изписано Гиназол крем,но аз вече си знаех,че няма да ми помогне. Така стигам до март месец. 6 вагинални таблетки Канестен, Микомакс и клотримазол за мазане. Все още гъбичките си стоят и не им пука дори. Пробвах и Бетадин, т.е активен йод под формата на песарии,но не помага.Намалих сладкото,даже вече ме е срах да ям каквото и да е със захар или богато на въглехидрати. Междувременно от около 3 седмици пия Имунобор, този път по съвет на личната докторка.Не пуша, не пия, спя редовно,но постоянно чувствам умора.
Каже те ми,моля, при кой да ида? Знам,че гъбичките са упорити, но как да вярвам ,че на лекарите им пука изобщо? Ако не беше интернет,статиите там и форумите,нищо нямаше да разбера за кандидата,защото лекарите ни отказват да обсъдят проблема с нас,пациентите, а просто ни предписват поредното "лекарство".

severis
Posts: 9
Joined: Sun Dec 14, 2008 1:16 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby severis » Wed Apr 01, 2009 9:04 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Apr 05, 2009 2:59 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests