Имам много газове и уригвания

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
мими77
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам много газове и уригвания

Postby мими77 » Thu Nov 20, 2008 4:43 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Nov 21, 2008 6:38 pm

Здравейте,

каква е точната поставена диагноза?

Използвате ли някакви пробиотични продукти, като Актимел на Данон, например?

Газовете след лечение с антибиотик ли се появиха?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Моника
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Моника » Mon Dec 29, 2008 2:14 pm

Здравейте!И аз имам същия проблем и според мен причината за прекомерното образуване на газове не се дължи само на прословутите бактерийки.Казвам го защото от доста време пия пробиотични продукти и то пробвах на различни фирми,ама не ми помагат.Според мен всичко е от стрес и особено когато човек си внуши,че има проблем ,то проблема му се задълбочава още повече.Аз миналата година доста се бях стресирала след една сесия и др. проблеми,бях се разболяла нещо и една вечер ми стана толкова лошо-премаляване,задушаване,сърцебиене,че стигнах и до бърза помощ.След куп изследвания се оказа че съм здрава като бик и всичко е на нервна почва.Известно време имах панически атаки и спряха и тогава се появиха проблемите ми със стомаха :D И моите газове не са се появили след употреба на антибиотици,ама и доста други хапченца(и то в голямо количество)съм изпила.Искам да ти кажа,че проблема е в нас самите и нито лекарствата,нито докторите могат да ни помогнат,колкото и да имат доброто желание.За да се излекуваме трябва да престанем да мислим за проблема и той ще изчезне от само себе си.Знам че е много трудно,но да не забравяме че има хора които са се излекували така от много по сериозни болести.Наистина е неприятно,защото примерно аз от както ми се появиха тия газове,започнах да се срещам по рядко с приятели,много рядко излизам от вкъщи.Сега и нова година реших да празнувам сама,вместо с приятеля ми и компанията,но се чувствам неудобно,нз какво да правя?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Dec 29, 2008 7:03 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests