Без болка можем, с болка не! Благодаря Ви д-р Руйчев!

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Slavi Botev
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Без болка можем, с болка не! Благодаря Ви д-р Руйчев!

Postby Slavi Botev » Mon Dec 01, 2008 7:06 pm

В темата за болката разказах очудването си, че има нова специалност ЛЕЧЕНИЕ НА БОЛКАТА и че един български лекар се е посветил на това поприще. Очудването ми стана двойно, като разбрах, че на практика той се е лишил от доходите на известен анестезиолог, какъвто е, и през какви дивотии минава, за да утвърждава СЕГА И У НАС една сложна медицина, обединяваща конвенционалната западна и източната медицина. Да сте чули някъде лекар да се занимава с вас неотлъчно по час и половина на ден? Или клиника, която може да приеме до 5 души дневно? Ето за този случай говорим! След ходене по мъките от болки в кръста и крака - година и половина по невролози, неврохирурзи, ортопеди "вертебролози", ЯМР-и и скенери, най-накрая за 2 седмици д-р Руйчев ме освободи от ужаса, научи ме да ходя, да живея и да правя упражнения без болки. Това, което видях и чух от другите болни ме убеди, че един огромен брой заболявания могат да се консултират и лекуват от тази "двойна" медицина. Не разбирам защо никой от изброените по-горе специалисти не изпраща страдалците при него, като знае, че баналните средства не помагат?
Лично аз ще съм му благодарен, каквото и да става занапред. И в израз на подкрепа искам максимум хора да чуят - при постоянни болки или при неясно, упорито състояние обадете се на 02/ 974 49 29 или 0888 683 676 и търсете д-р Руйчев! И нека си помагаме взаимно...

vanes
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby vanes » Tue Dec 02, 2008 12:21 am


Slavi Botev
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Slavi Botev » Fri Dec 05, 2008 3:01 pm

Има много гнило, но не точно където търсите. Докторът е дълги години анестезиолог, а над 15 от тях работи и китайска медицина. Истински лекар ли е или "народен"? Аз имам дископатия, дискова херния, радикулит и т.н. А къде работи този човек вижте в Новост лечение на болката в пулс бг.

vanes
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby vanes » Sat Dec 06, 2008 9:45 pm


joro_blg
Posts: 1
Joined: Sat Jul 06, 2013 6:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Без болка можем, с болка не! Благодаря Ви д-р Руйчев!

Postby joro_blg » Sat Jul 06, 2013 6:31 pm

Здрравейте, регистрирах се само за да дам отзвук от лечението ми при д-р Руйчев!
Страдам от установена чрез ЯМР дискова протрузия, която "доктора" уж щеше безпроблемно да излекува. Направих три процедури при този самотитуловал се иглотерапевт и резултатът беше ... влошаване на състоянието ми! Докторът обаче е изпечен мошеник и започва да ме убаждава, че това са първоначални симптоми, че болното място се повлиява и той е насочил само лечението ми, но и от моите упражнения и воля зависи пълното ми излекуване...
Сега вече ме е срам от себе си като се сетя как съм се вързал на този шарлатанин, при който не ходи нито един човек, а той сам си пише коментари в нета! Убеден съм, че иглотерапията е изключителен лечебен метод, но само ако иглите са в ръцете на правилен човек!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests