сърбежи в областта на ануса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

сърбежи в областта на ануса

Postby Guest » Tue Apr 03, 2007 12:46 am

здравейте!имам нужда от вашия съвет.от известно време получвам сърбежи в областта около ануса.моят приятел има същите оплаквания ,даже по-отдавна.на какво може да се дължи-гъбички ли са това? а другото, за което също бих искала да попитам е пак проблем в тази област/ появи ми се някакъв израстък около ануса-може ли да е нещо сериозно?благодаря!

george
Posts: 7
Joined: Sun Oct 15, 2006 9:07 pm
Location: София
Contact:

Въпрос за уточняване

Postby george » Tue Apr 03, 2007 1:15 pm

моля опишета какъв вид c*кc практикувате за уточняване на казуса

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Wed Apr 04, 2007 11:04 am

не практикувам нестандартен тип секс-анален или орален-ако за това питате

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: сърбежи в областта на ануса

Postby ptomoff » Wed Apr 04, 2007 4:26 pm


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Apr 05, 2007 10:34 am


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue May 01, 2007 7:59 am

Най - просто - можете да пробвате да се мажете известно време с флуцинар или абрикорт. Мийте се с хадка вода, без сапун. Разкажете ни какъв е резултата.

Анди
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

и аз

Postby Анди » Thu May 08, 2008 5:19 pm

И аз току-що установих подобен проблем.ХОдих по голяма нужда и ме болеше ануса,също така ми е подуто и има леееко кръв,на какво може да се дължи? :cry:

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu May 08, 2008 5:34 pm

Вероятно са хемороиди.

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Thu May 08, 2008 9:38 pm

Здравейте на всички с анални проблеми,
Ще си спестите мъки, ако овреме се консултирате реално с лекар - дискретно е и няма от какво да се притеснявате - проблемите в аналната област са едни от най-често срещаните и след оглед + преглед всеки лекар би трябвало да ви насочи, за какво иде реч.
Дагнозите могат да включват множество проблеми - в конкретния случай хемороиди, кондиломи/папиломи, перианални инфекции и т.н....
Колкото до това, че не "практикувате нестандартен c*кc" ще си замълча - явно въпреки анонимноста на интернет, все още има предрасъдъци, които да борим и неща, от които се притесняваме.
Като се излекувате - разнообразявайте - "нестандартен c*кc" няма :) - има такъв, който води до забременяване и такъв, който не води.
Поздрави :)
---
Още полезна здравна информация, можете да потърсите на:
www.zdravenforum.com

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri May 16, 2008 5:06 pm

:lol: :lol: :lol: Хайде сега пък нямало нестандартен c*кc! Аз в такива случаи казвам: Щом се обичат младите, нека се вземат!

samanta
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

mnogo me sarbi anusa i oklo nego

Postby samanta » Sat Nov 29, 2008 12:36 am

от около 3 месеца имам ужасни сърбежи около ануса. направо не се издържа. ходих на лекар и ми каза 4е са вътрешни хемороиди. предписа ми мехлем и свещи . слагах ги 10 дни подред но не ми мина. примирих се и постепенно усетих 4е сърбежите ми намаляват. из4езнаха но не за дълго. доста време бях добре но от около 2 месеца стана пак същото и не знам какво да правя. взех си хапове за глисти но не ми мина. не знам какво да правя. като гледам нямам хемороиди поне външни , ве4е не нося прашки .... иииииииии не знам. писна ми. зов за помощ.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: mnogo me sarbi anusa i oklo nego

Postby Guest » Sat Dec 06, 2008 1:22 am


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sat Dec 06, 2008 7:37 pm


Странен
Posts: 48
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Странен » Sat Jan 03, 2009 1:22 pm


nevermind
Posts: 3
Joined: Wed Dec 11, 2013 1:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: сърбежи в областта на ануса

Postby nevermind » Wed Dec 11, 2013 1:48 am

Здравейте. Ако мога да възобновя тази тема. Преди около 2 месеца правих c*кc с жена, която ми прави федироси, така де лиза ми ануса(като преди това го забърса с хавлиена кърпа) и малко след това започнах да усещам доста неприятно усещане най-вече когато го бърша с тоалетна хартия, също и когато се къпя дори от водата като преминава оттам е доста неприятно. Погледнах го с огледало и ануса ми е доста силно зачервен, почти кърваво, не забелязвам някакви други образувания както пишат други хора. Приятел ми сподели че същата жена имала гъбички, а може и кърпата с която ме бърса да не е била чиста. Възможно е и да се дължи на някакви храни, но преди не съм забелязал такива проблеми. Също имам и пърпорещи газове и тогава излиза някаква течност съвсем леко с доста неприятен мирис и от нея също ме сърби. Като че ли бяха позатихнали проблемите, но наскоро друга жена ми прави френска любов без презерватив и пак започнаха. Секса сме го правили с презерватив. Отново гледам че е доста зачервен(не знам дали е нормално), бърсането с тоалетна хартия с някъв ужас, все едно му слагам одеколон. Та въпроса ми е какво да правя, на лекар ли да ходя, макар че не го усещам толкова сериозен проблема, с някакви мазила/лекарства ли да го третирам(и какви), някаква по-мека тоалетна хартия ли да ползвам?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests