Нещо става! Моле ви даийте ми вашето мнение!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nightlight
Posts: 1
Joined: Fri Feb 15, 2008 11:22 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Нещо става! Моле ви даийте ми вашето мнение!

Postby nightlight » Fri Feb 15, 2008 11:28 am

Здравейте! По принцип имам стравнително обилен цикъл, но преди 2 дена ми дойде и ми тече много малко все едно ми 6-ти 7-ми ден! Много ме е страх! На какво може да се дължи? Естествено най-голямото ми притеснение е да не съм бременна и умирам от ужас! Надявам се да не е така, защото последно правихме c*кc с приятеля ми преди около 10тина дена и нямам нямам никакви симптоми; 2: защото този месец сме правили c*кc 4 пъти и винаги с презерватив Дюрекс; 3: Винаги сме порверявали презерватива, не сме забелязали да е скъсан и 4: Забелзвам малки съсиречета, мисля че така им се казава, и знам че сте са знак че цикъла е нормален! А и октомври ходих на гинеколог и ми каза че имам малки кистички, но после до сега си ми идва най-редовно и спокойно! Ала сега! На какво може да се дължи?
Аз лично мисля, че слабото течение можя да се дължи на стреса, а и на това, че от октомри до сега не съм спирала да боледувам (първо бях в болница заради бъбреци, после настинах, после пак бъбреци, сега със счупена кост на крака и в деня в който ми дойде ме хвана гърло и лека температура, което много ми се орази на психиката)! А и съм голя паника! Още 10 дена преди да ми дойде аз се паникьосвам и винаги се е оказвало, че няма повод! Обаче сега съм на върха на паниката! Днес следобяд ще си направя тест и се моля на Бог да е отрицателен! Моля ви ако можете, кажете, на какво може да се дължи! много съм притеснена! Благодаря!

Ral
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Ral » Mon Feb 25, 2008 3:09 pm


ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Postby ZdraveiGP » Mon Feb 25, 2008 3:46 pm

www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sat Mar 01, 2008 9:09 am

Много благодаря! Аз се чувствам някак си длъжна да се притеснявам - не знам! Правих си 3 теста отрицателни са и поне това вече се успокоих! А сега във вторник съм на лекар за да ме прегледа, щото и без това вече е време да ида на профилактичен! Благодаря


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests