Нещо странно при полов акт

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Защо
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Нещо странно при полов акт

Postby Защо » Thu Oct 11, 2007 12:23 am

Здравейте, имам един много специфичен проблем.
С приятелката ми от доста време правим c*кc, но преди няколко дни изникна нещо което ме потресен. Значи слува се следното започваме да правим c*кc и изведнъж от матката ( не ъм сигурен дали така се нарича ) изтече кафеникава кофти миришеща течност... След известно време пак опитахме да правим c*кc и се получи пак същото ето за това реших да ви попитам и да ми помогнете...

Някакво заболяване ли е и какво би трябвало да се предприеме в такъв случай? Моля помогнете. Благодаря предварително.



Поздрави

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Oct 11, 2007 6:55 pm

При такива сериозни проблеми се отива на гинеколог. Всякакво гадаене по форуми би било несериозно!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Oct 21, 2007 11:56 am

Не ми се дискутира този проблем. Такива чудеса сме намирали във влагалищата, че ще ви посъветвам - отидете при гинеколог.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests