Заглъхване на ушите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Сашо
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Моля помогнете

Postby Сашо » Thu Jun 28, 2007 12:39 pm

Начи преди няколко дни ми заглъхна съвсем леко лявото ухо.След това леко дясното.И сега вече и двете много силно са ми заглъхнали,като си телевизора и си го усила да го чувам добре идва някой с запушени уши и ми вика да го намала аз си го чувам добре.Може ли да е нещо сериозно защото ме е страх да не се влоши още повече.Аз ще отида на лекар но се надявам да ми поогнете ако може да кажете дали може да е сериозно от какво може да е и ако можете как би могло да се излекува :(

Сашо
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

МОЛЯ ВИ

Postby Сашо » Mon Jul 02, 2007 2:23 am

Хайде някой да помогне моля ви вече 1 седмица съм така моля ви!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Jul 12, 2007 5:54 pm

Извинявай Сашо - ремонт! Това ми прилича на катарален отит. Ако няма болка , слагай капки за нос - ксилометазолин.

Сашо
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Сашо » Thu Jul 12, 2007 6:40 pm

Ми мен ми изписаха 2 вида капки за носа ч за ушите и един антибиотик :?

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon May 26, 2008 12:04 am

бро,не мога да ти кажа нищо ... само оправяй се!Кажи какво стана,на една приятелка и заглъхнаха така,ама за сега е само лявото,казвай какво стана с тебе!? :(

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon May 26, 2008 3:36 am

Заглъгна от само себе си, без допир с вода, вятър, скок в басейн или шумен абитуриентски бал ли? Ако е така, то най-вероятно е възпаление. Щом са и двете уши, то значи трябва да направиш каквото ти е казал фотографа. Добре е да се направи посявка от секрет от носа, за да може целево да се действа, но предполагам, че не е практика при повечето лекари там, където си. Разбира се не трябва да се чака посявката, а докато тя излезе да се действа с препарат с широкоспектърно действие.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests