Незарастващи ранички

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
glc_vt
Posts: 1
Joined: Tue Aug 23, 2016 10:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Незарастващи ранички

Postby glc_vt » Wed Aug 24, 2016 4:06 pm

Здравейте!

Вече от 5 месеца имам малка незарастваща раничка на челото, вседствие на подкожна пъпка. Няма подутина. Хваща корича, която бързо пада, без кожата отдолу да се възстанови пълноценно. Ръбчетата на раничката не се затварят. Размерът й е около 3мм. По препоръка на дерматолог я мазах с фуцидин без резултат.
Някакви мнения и препоръки за мазила или витамини, които да подпомогнат зарастването?

жена, 21г, 45кг, 158см, непушач
Приемам противозачатъчни по предписание на същия дерматолог за изчистване на акнето. Има значително подобрение, като единствено по челото се появяват от време на време.

Благодаря!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests