Болки в гръдния кош и схванат гръб

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kristian4o
Posts: 1
Joined: Mon Nov 07, 2011 4:45 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в гръдния кош и схванат гръб

Postby Kristian4o » Mon Nov 07, 2011 5:17 am

Здравейте! Ръст 183/98кг. на 25г. МЪЖ
Близо от година имам един проблем който ще опиша и ще съм благодарен на някакъв отговор :)

Преди година започна една боцкаща болка под лявата гърда която спираше дишането за момент и след това отминаваше като препука нещо в мен :)
отидох на лекар казаха ми нерви цигари и т.н след време малко се влоши болката стана по постоянна .... отидох на лекар пратиха ме на гастролог тъй като имам и силни киселини и
се оказа от тръбичката която пъхнаха че съм получил гастрит,рефлукс и хиатална херния незнам дали е едно и също мога аз да бъркам това беше април месец 2011..... така е като исках да ставам едър :(
казаха ми да спортувам нещо да смъкна кила малко да не се тъпча както преди и така лека полека и минаха месец максимум два и започнах да отхрачвам храчки около месец сутрин гадене стигане до повръщане
храчките останаха но почнаха да стават бистри ти вода но слузести ..... почнах да тренирам спрях цигарите за около месец без да пуша храчките си останаха но се появи и една доста странна постоянна болка в средата на дясната гърда която ме болеше почти постоянно и от време на време се мести към лявата гърда или едновременно на двете на около 3-4 сантиметра от средата на гръдниа кош...... болката почна да се осилва към месец юни 2011 даже ме болеше до чуство за гадене.... отмина за 10 дена това през август пак постоянна болка предимно в дясната част на гърдата след което гърба започна една кофти болка огледално на болката в гърдата.
помислих че съм разтегнал някой мускал тъй като се испъна назад и нещо прескочи като нерв в средата на гръдниа кош и болката отмина до след малко и пак трябва да се испъна отидох на лекар пак /правиха ми снимка на белия дроб март 2011 месец казаха че е ОК бях и на ЕКГ и там ОК/
Сега са ме пратили на невролог правиха ми снимка на торакален прешлен и там е ОК.....Исписаха ми лекарства КСЕФО РАПИД 8мг, Афламил 100мг и витамини ....
Лошото е че схванатият гръб остава с лека болка и отпред болката ми поотмина леко но аз ги пия тези неща 3 дена има някакъв ефект, но проблемът е че сутрин най -много и през целиа ден изкарвам храчки доста и то вече леко сгъстени/сутрин/ после се избистря секрета и отвреме на време едни жълти топченца/веднъж месечно/.....нямам температура нямам спад в теглото само дискомфорта от тази болка постоянна
Цигари вече не съм пушил от около седмица и мисля и да не продължавам тъй като не са голям фактор за мен
Понякога когато отхрача болката леко преминава но кашлям насила да искарам тези гадости .... само на Пулмолог не съм ходил. Ще ви помоля за съвет как да се оправя щото вече стана една година и никак не е хубаво поне за мен :) ....Благодаря предварително!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests