Здравейте отново. Имам въпрос ...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gladiator6
Posts: 6
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Здравейте отново. Имам въпрос ...

Postby Gladiator6 » Wed Mar 31, 2010 10:19 am

На 22 години съм , висок 187 , тегло 71 кг.
По рано бях писал една тема за евентуална алергия към паркет... Когато ходих на лекар личната ми изписа Лекоклар 500 ХЛ за седмица с основание ОВИ.
Ходих на снимка която беше чиста , преди 5 дни на преглед за тоберколозно болни на най - новата апаратура в областта не знам точно как се казва прави клип а не снимка но дробовете според доктора са чисти и с много голям капацитет. Точно когато започнаха проблемите преди 20-тина дни ходих и при един лекар , който лекува сестра ми и е много добър разбира от много неща има много квалификации и дълаг стаж и той ми каза , че проблема с дишането е по - скоро неврологичен но имам проблем със стомаха на който не обърнах голямо внимание каза , че връщам стомашносъдържимо към хранопровода... изписа ми фамултран 40 мг по една таблетка вечер по време на хранене и ми препоръча да вечерям няколко (поне 2 - 3 часа ) преди да си легна.. Пия фамултрана откакто ми е изписан минаха 12 дни (съдя по изпитите таблетки) проблеми със стомаха нямах .. ДОкато преди 4 - 5 дни вечерта започнах да имам киселини обадих се и той ми каза още преди 2 седмици ти казах имаш проблеми със стомаха (ама това го установи само по езика ми и ми се струваше не много вероятно) от 3 - 4 дни ме боли стомаха от време на време предимно сутрин. Не знам дали има общо но деня преди да ме заболи един приятел се бееше прибрал от Англия за малко да се видим и излязох не вечерях не си изпих хапчето и пих едно малко уиски както не се бях хранил.. Та :( това ми е то пиенето за последния месец цигари стана 2 месеца не съм хващал .. От 4 дни освен , че вземам всичко необходимо се въздържам дори от пържено , газирано .. Хубавото е , че не се задушавам но това неразположение в стомаха ме притеснява утре е 1-ви и ще отида на гастро да ме прегледа и да си каже и той мнението ..
гастроезофагеален рефлукс
това е болестта която ми откри лекаря преди да и получа симтомите ... нямах киселини , болки , парене , други оплаквания освен задушаване.

Ще съм много благодарен ако си кажете мнението . Благодяря :( аз съм млад и досега не съм боледувал вече от един месец не правя нищо друго освен да пия чай , да стоя в нас и да се разхождам навън в гората когато времето е хубаво ... просто не искам да се влоша

Gladiator6
Posts: 6
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Здравейте отново. Имам въпрос ...

Postby Gladiator6 » Thu Apr 29, 2010 8:30 am

Месец по късно киселините ми продължават :(
Ходих 3 пъти на гастро - не ми направиха никакви изследвания освен :
покажи си езика
ехограф - всичко нормално
натисна ми стомаха 3 - 4 пъти с въпрос боли ли ?
Диагнозата ГЕР в следствие на гастроуденит неуточнен.
Направих изследване за хеликобактер - отрицателно
Пълна кръвна картина - нормална
Още някакъв тест за бактерии причинени от антибиотика ... отрицателен


И каза гастрит изписаха ми :
40 мг Фамултран вечер 1 таблетка
40мг Контролок сутрин на гладно 1 таблетка

мина вече месец откакто пия контролок и 2 месеца откакто пия фамултран...
Езика ми взе да се оправя но проблема сега е че сутрин имам не много силна болка леко в дясно на около 2 сантиметра над пъпа...


Благодаря Предварително надявам се да имате време да погледнете какво съм писал малко съм притеснен защото лекаря ми когато му се обадих днес каза нормално е да те боли ще ти мине имаш гастрит... Е как гастрит и от къде знае , че не е например язва щом не са направили нито изследване с каша нито гастроскопия но аз ли съм лекаря за да кажа какво изследване искам. :(


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests