проблем с вдишването

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gladiator6
Posts: 6
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

проблем с вдишването

Postby Gladiator6 » Sat Mar 13, 2010 9:45 pm

Здравейте преди 15 дни лакирах паркета в нас изчаках 3 - 4 дни на отворен прозорец и започнах да си спя в стаята въпреки че миришеше малко... след 2 - 3 дни се прояви дихателен проблем не мога да си поемам въздух напълно спреях да спя в стаята си поради досещане че това може да е причинителя ходих на лекар направиха ми дори ренгенова снимка на 22 години съм и никога не ми бяха правили а преди няколко месеца спрях да пуша и исках все пак да видя мнение за специалист погледнаха я и казаха че снимката ми е нормална и дори не се вижда ,че съм пушил (питаха ме пушач ли съм) ... От 2 дни си спя в стаята и симптомите отново се усилиха днес около 5 часа имах затруднено дишане личния ми лекар ми предписа 2 лекарства едното е противо алергично а другото за да улесни дишането .. не съм в нас и не знам имената им точно...

Днес ходих на лекар. За щастие снимката на белите ми дробове е нормална (леко били удължени) поради липса на някакъв ензим по рождение или дефицита му не разбрах. Не било алергична реакция от паркета... Имам добър дебит и нямам хрипове което е добре.. Според доктора който е един от най - добрите в града е болест наречена "Дълбоката въздишка" моля ако някой има информация относно тази болест да ми я прати.. просто вдишвам трудно .....(и усещам лек натиск от едната страна на дробовете си ) почти една седмица мина и не знам какво да предприема освен естветвено вземам си лекарствата които са за (успокоителни и за стомаха).

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Mar 14, 2010 8:27 pm

Водноразтворима ли бе боята или с ацетон?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Gladiator6
Posts: 6
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Gladiator6 » Mon Mar 15, 2010 3:21 pm

Паркета е лакиран с безцветен лак Леко мисля с бензин и ацетон разтворители ..

Gladiator6
Posts: 6
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Gladiator6 » Thu Mar 25, 2010 11:01 am

Лака за паркета е бил Леко на полиуретанова основа... И разредителя пак е бил леко на полиуретанова основа.. Снимка на белите дробове нищо не показа...
Минаха 20 дни дишането ми се пооправи но имам една :
Сухота в устата , и леки бодежи в гърдите отдясно в страни :(
Ходих на личния си лекар , ходих на гръден (забравих как се нарича) и нямам проблеми според тях но имам чуството ,че ми се прозява или искам да си поема дълбоко въздух след което отварям уста и не мога :( отново и отново ... сухота в устата отслабнал съм близо 2 кг този месец въпреки , че се старая да се храня добре и пълноценно...
Пих Антибиотик една седмица от 5 дни пия само фамултран таблетки защото според доктора съм имал стомашно съдържимо към хранопровода..
Нямам кашлица но някакви храчки се стичат от време на време...
Питам защото наистина се притесянвам аз не съм се разболявал досега или ако съм е било за 2 - 3 дни а сега трае вече 3 седмици :(
Направих пълна кръвна картина - в норма и секрет от гърлото - няма открити бактерии ...
Антибитоика беше : Лекоклар 500 мг ХЛ за 7 дни

Благодаря предварително. Отказох цигарите преди около месец и половина оттогава не съм палил сега не знам дали е от паркета или просот всяка миризма дори един обикновен ароматизатор ме побърква... :( вече не знам какво да си мисля .. доктора каза , че проблема ми е неврологичен но знам ли ако е такъв нормално ли е да имам бодежи ....


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests