КОНДИЛОМИ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
xrisomali
Posts: 1
Joined: Mon Mar 02, 2009 2:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

КОНДИЛОМИ

Postby xrisomali » Mon Jan 11, 2010 8:20 pm

ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СЪМ НА 30 ГОДИНИ.167 .55 КГ А ПРИЯТЕЛЯ МИ Е НА 46 ГОД.172 СМ.67 КМ.ИМАХМЕ КОНДИЛОМИ И ГИ ИЗГОРИХМЕ С АЗОТ.НО НА ПРИЯТЕЛЯ МИ СЕ ПОЯВИ СТРАНЕН САРБЕЖ ОКОЛО ПЕНИСА КОИТО СЕ РАЗРАСТНА И ВЕЧЕ ГО САРБИ И ПО КОРЕМА ,А НЯМА ВИДИМИ ПРИЧИНИ.НА КАКВО МОЖЕ ДА СЕ ДАЛЖИ ТОЗИ САРБЕЖ.ПРЕДЛОЖЕТЕ НИ НЯКАКЪВ МЕХЛЕМ КОИТО ДА ГО ОБЛЕКЧАВА ОТ САРБЕЖА.И КАКЪВ ДОКТОР ТРЯБВА ДА ПОТАРСИМ.БЛАГОДАРИМ[/code]

11111
Posts: 1
Joined: Tue Jan 12, 2010 8:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby 11111 » Tue Jan 12, 2010 8:52 pm

zdraveite.az sum na 17g 60kg 170sm.i az predi mesec imah kondilomi i mi be6e predpisano ot moq genekolog kondilin,iz4eznaha mi za dni.no sega imam strannoto useshtane che pak mi se poqvqvat no po navutre v sramnite ustni imam surbesh i draznene.iskam da vi popitam moje li da izpolzvam pak kondilin i hap4tata aciklovir,zashtoto imam slaba imunna sistema.imam vpredvid kato sega sa mi se poqvili malko po na vutre moje li sus sushtoto lekarstvo?i sled kato sum imala kondilomi sexa vinagi li trqbva da e s prezervativ?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Feb 13, 2010 6:12 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

fei4ka
Posts: 1
Joined: Thu Mar 04, 2010 9:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fei4ka » Thu Mar 04, 2010 9:25 pm

Здравейте,
аз съм на 23год, и съм 62кг, 157см . Преди няколко дена открих, че и мен са ме нападнали тия вапросни кондиломи. Ходих на гинеколог прегледаме и ми изписа полижинакс (вагинални), изписа ми биозин за укрепване на имунната система, и микомакс. Като на парвия преглед не видя, че имам кондиломи. След няколко дена пак отидох защото ги открих тия малки брадавички доста на вътре са се скрили, на малките срамни устни и пак отидох. Изписа ми кондилин, обаче сега не знам и забравих да питам мога ли да продължавам с вагиналните имам още 4 капсули. Моя мъж и той ги има ходихме при доктор за венерически болести него го намазаха с нещо но и аз не знам какво и неговите почнаха да спихват. Силно съм притеснена дали ще може да се излекуваме. И другото което ме притеснява е какво би станало ако се окаже, че съм бременна защото има и такава ипасност. много ме е страх от всичко което става, дойдоха от никаде тия гадости.Изобщо лекуват ли се тия кондиломи?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests