Краста без белези по кожата?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Загрижен
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Краста без белези по кожата?

Postby Загрижен » Thu Nov 16, 2006 7:15 pm

Преди 2 месеца бях болен от краста. Излекувах се. Мазах се, изпрах всичко. Всичко както ми казаха лекарите. Изчезнаха пъпчиците(мехурчетата) и всичко. Но все още имам сърбежи тук-там (например под мишниците имах миналата седмица, но сега нямам, зад колената имам от време на време, по задните части), но няма нито пъпки нито никакви видими изменения на кожата - Нищо! Въпроса ми е възможно ли е да е пак краста или всичко е на психическа основа и това са си просто някакви сърбежи? Може би ще ме посъветвате да ида на кожен лекар, но мисля, че няма смисъл, тъй като лекарите гледат за изменения по кожата, а при мен няма никакви - просто сърбежи по задните части и на сгъвките на коленете... Ще съм много благодарен ако ми отговорите, защото съм доста притеснен да не заразя и други хора, а не ми се иска да се мажа и да всявам паники пак без да има нужда. Общо взето накратко - Възможно ли е да си болен от краста без да имаш никакви външни белези по кожата, а само сърбежи? Благодаря ви!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Mon Dec 04, 2006 5:54 pm

Малко трудно ще си болен от краста без никакви обриви.

Гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Отивай на лекар!

Postby Гост » Fri Dec 15, 2006 2:35 pm

повтаряш крастата 100% , типично е първите дни да има само сърбежи без да се вижат обриви

Отивай на лекар, повтаряй лечението и този път дезинфекцирай всичко у вас!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Mon Dec 18, 2006 5:41 pm

Наистина, няма да е зле да посетиш дерматолог.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Какво се оказа

Postby Guest » Fri Nov 02, 2007 12:07 pm

Здравейте,

бихте ли споделили как се разви Вашият случай, какво се оказа, повтори ли се крастата или просто сърбежите отминаха?


Мерси!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sat Nov 03, 2007 8:50 pm

Мисля, че крастата не се е повторила, ами човекът просто е имал някакъв последващ дерматит и просто се е попритеснил.

buba
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

malee

Postby buba » Thu Nov 08, 2007 9:19 pm

еи кажете ми как се лекужа това нещо, най-много ме сърби кожата.

Изпатила си о
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

МЪКА МЪКА

Postby Изпатила си о » Mon Jul 07, 2008 5:28 pm

Здравейте на всички , които са пипнали краста и се чувстват като заразно болни и скапани! Вече 3 месеца се мъча с този мини подкожен звяр! През 20 дни, ако не е унищожен пак прави атака! За да не се чудите дали е краста или не ,ще ви кажа , че при допир с топла вода сърбежа е зверски, това е най -добрия тест! Препоръчвам ви едно мазило което правят само в аптека на следния адрес : гр. София, бул. Васил Левси №39А-981 46 88-аптеката е собственост на двама съпрузи кожни лекари и само там го има. Доста е щадящо и ефективно! При мен проблема е, че като домакинствам забравям да се намажа пак и гадинките ме повтарят! Късмет на Заразените! :)

11may
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

daite savet

Postby 11may » Wed Jul 16, 2008 9:11 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jul 17, 2008 10:02 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

mirannda
Posts: 2
Joined: Fri Mar 13, 2009 7:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mirannda » Fri Mar 13, 2009 8:06 pm

Здравейте,искам да попитам за нещо свързано с крастата.Възможно ли е всички в къщи да сме заразани с краста,която няма типичните белези-нямаме сивкави тунелчета между пръстите(или където и да е),не ни сърби повече вечер(сърби ни така както и през деня),нито пък ни сърби при контакт с топла вода(днес се ощавих,но нямаше резултат).Имаме само малки пъпчици по цялото тяло,които са розавички,но не са мехурести.А и как може да се диагностицира,че е краста,ако не се вземе проба от кожата?
Имаме и куче,което е от около месец при нас.то има ужасяващ сърбеж,който не се променя,независимо че я третираме с препарат за краста.Възможно ли е да ни е лепнала някаква кожна болест,която да не е краста или може да е някаква алергия към болестта на кучето?

mirannda
Posts: 2
Joined: Fri Mar 13, 2009 7:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mirannda » Sun Mar 15, 2009 1:25 am


n
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby n » Sun Mar 15, 2009 2:22 am

mirannda,
не го свиквайте кучето на леглото ви, то и детенце трябва да се учи самостоятелно да спи.
Винаги се пробвайте първо по каса да си търсите решение, пък паралено не пречи и частно изследване.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Mar 16, 2009 1:23 am

Аз смятам за нехигиенично живеенето с домашни любимци, но всеки си прави избора и си поема рисковете с него.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Simeon90
Posts: 1
Joined: Sun Jul 24, 2011 12:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Simeon90 » Sun Jul 24, 2011 12:13 pm

Здравейте !
На 21 години съм, висок съм 189, тежа 65 кг. Заразиха ме с краста, ходих при специалист и той ми изписа "Акарол". Мажа се втори ден с него и 5 минути след всяко намазване започва едно много болезнено парене в областта на тестисите, което продължава около 30 - 40 мин. Искам да попитам на какво се дължи това и дали трябва да продължавам да ползвам този медикамент ? Благодаря предварително.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests