Подути лимфни възли

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Penchev
Posts: 1
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Подути лимфни възли

Postby Penchev » Thu Dec 10, 2009 7:28 pm

Здравейте на 20 години съм, 185 см, 75 кг. Не приемам други медикаменти. Преди 10-ина дни усетих подуване в областта на под челюстта отдясно ,но си мислих че е сливица или нещо подобно което ме боли ... вчера се върнах от банско където бях за студенския празник, през 3-те дни които бях там подуването се засили , възела боли при натиск и е твърд . Днес сутринта като станах беше още по подут , направиха ми изследвания на крътва и урината + кръвна картина , всички 18 показателя са в норма само левкоцитите са 13000 . Ходих на ехограф за да се види да не е жлеза или нещо такова оказа се ,че не е жлеза и че в областта има още 2 подути възела ( 28мм е големия , 16 и 11 са другите два ).

Ходих и при стоматолог да види зъбите но нищо не откри, дори снимка правихме на един съмнителен зъб. Според личния ми лекар имам увеличаване на лимфите и в областта на слабините и под мишниците ( не са болезнени ) . Специалист УНГ ме прегледа и не откри никакви възпаления и т.н. имам леки кожни проблеми ( гъбична инфекция ) които започвам от днес да мажа с предписаните ми лекаства . Не чувствам отпадналост , нямам температура ... изобощо чувствам се чудесно , като изключим подуването ... предписаха ми 10 дни Азатрил (1ви ден 2таблетки , след 2ри по 1) . Проблема е че ще заминавам за Лондон в Събота ... какво ще ме посъветвате да направя ? И адекватно ли ви се струва лечението ? Не открихме причина за подуването ... някакви идеи ? Благодаря предварително :)

phenamin
Posts: 6
Joined: Mon Nov 02, 2009 2:59 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby phenamin » Sun Dec 13, 2009 3:50 pm

Penchev
не съм док, бързам да ви пиша въпреки че не съм док, защото лекарите може да се освободят чак след дни, а въпроса е важен да си го обсъдите с лекуващият ви лекар.

Изтрито от администратор

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Dec 13, 2009 4:05 pm

phenamin, в този ти профил, да не даваш съвети. Намери си друг , в който да се изявяваш. Тук, докато аз съм админ, няма да стане!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Dec 27, 2009 6:22 am

Да, адекватно е до някъде. Възпаление е и може да е всичко. Без допълнителни изследвания няма какво да се каже.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests