Стафилококи в гърдата?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
polina.dimitrova
Posts: 1
Joined: Sat Dec 26, 2009 10:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Стафилококи в гърдата?

Postby polina.dimitrova » Sat Dec 26, 2009 11:10 am

Здравейте,
на 27г, 165см, 48кг.
За момента не приемам никакви медикаменти.
Февруари месец ме оперираха, със съмнение за запушени канали следствие на кърмене (от 8 месеца бях спряла да кърмя). Хирургът реши да оперира, заради 3-то поред възпаление на гърдата (имам вродено хлътнало зърно).
След операцията обаче на 2-я месец пак се възпалих и то на същото място. Хирургът ми го нямаше и не знаех какво да правя. Обърнах се към друг и ми изписа тогава Клиндамицин.
На своя глава, започнах да правя компреси с живовляк (листа и мокри компреси от отвара). Възпалението само изби, без намесата на скалпел. Изтече доста бяла течност - не изглешдаше точно като гной... Пак на своя глава отидох да си направя микробиологично изследване на това, което изтичаше и след една година ходене по мъките се оказа, че имам стафилококи.
Сега отново се възпалих на същото място (операцията). Отново налагам с живовляк и сега всеки момент ще избие. Получава се обаче малка дупка с големината на кибритена клечка, която се страхувам да не се замърси.
Това е основният ми е проблем, а въпросът ми е: Препоръчайте ми специалист към когото да се обърна, за да реша проблема и да не треперя всеки месец дали ще се възпаля отново...! Досега съм посещавала хирург (който ме оперира), интернист (който каза, че каналите ми нямат запушвания и са съвсем отворени), микробиолог (който отрки стафилококите).
Изобщо всякакви съвети и мнениея ще са ценни за мен, защото освен болката и неприятните усещания, психически вече не издържам...
Благодаря предварително
Поздрави,
Полина

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests