Лечение на акне (1. тема)

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

jessika
Posts: 4
Joined: Fri Dec 04, 2009 4:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby jessika » Wed Dec 09, 2009 4:10 pm

Bulgaricus за изследване на бъбреците никой до сега не ми е споменавал за съжаление и не съм правила... само холестерола си следя.

pesho
Posts: 41
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:21 am
Location: Пловдив
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby pesho » Wed Dec 09, 2009 8:01 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Dec 10, 2009 2:31 pm

@jessika

След толкова дълго време на прием е добре да се направи и бъбречна кръвна картина, защото и бъбреците имат роля при отделянето на токсичните вещества, въпреки, че 90% от тях от черния дроб се обезвреждат.

@pesho

Е, кога я помирисвате възглавницата?! Преди или след лягане се къпете?!

Мазането с алое е след къпане последното, което правите преди да си легнете. Няма нужда, ако сте се изкъпал пак да се миете. Не, алое е за вечерта, когато сте си у дома, а не преди излизане. Ако излизате ще го пропуснете или когато се върнете ще го направите. Няма взаимодействия, но целта му е да действа, когато сте в покой, а не, когато сте тръгнали нанякъде.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

jessika
Posts: 4
Joined: Fri Dec 04, 2009 4:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby jessika » Fri Dec 11, 2009 2:03 pm

Благодаря за съветите.Със сигурност ще направя и такова изследване :)

anastas_007
Posts: 7
Joined: Thu Sep 03, 2009 8:38 pm
Location: Пловдив, България
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby anastas_007 » Sat Dec 12, 2009 2:54 am


pesho
Posts: 41
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:21 am
Location: Пловдив
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby pesho » Sat Dec 12, 2009 10:06 pm

Здравей,радвам се че си почнал истинското лечение,аз също се лекувам в момента ще го пия 4 месеца и 10 дни по 20 мг на 12 часа ,аз съм 67 килограма (като 2 по 20 мг е чудесно за нас !) Поддъражай си доазата през тези месеци и гледай да не оставаш без наличност на лекарството .. Освен крем за ръце и глицерин за устните друго не три трябва ... Лицето може да не го мажеш ( просто изтърпи да мине лечението и всичко трябва да е наред вече.... Дай Боже ,, Успех и на двама ни :wink:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Dec 18, 2009 1:36 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

pesho
Posts: 41
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:21 am
Location: Пловдив
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby pesho » Fri Dec 18, 2009 5:07 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Dec 18, 2009 5:54 pm

Здравейте,

аз съм писал вече коя е най-високата допустима доза на кг тегло. Да, възможно е да я увеличите. През последния месец трябва да приемате медикамента в леко по-ниска концентрация и въпреки всичко, гледайте да го приемате като цяло 6 месеца, а не 4 или 5, при условие, че си следите чернодробните показатели и те са о.к. Не мога да Ви кажа дали да я увеличите, защото всеки човек се нуждае от различна доза, но я оставете постоянна, ако се решите на 60 мг/24 часа.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

pesho
Posts: 41
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:21 am
Location: Пловдив
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby pesho » Fri Dec 18, 2009 7:00 pm

Да мерси за изпипания отговор както винаги 8) ,Ще се върна на 40 мг и на последния месец ще намаля на 20 мг на 24 часа ... Всичко хубаво и весели празници :wink:

acne_free
Posts: 1
Joined: Sun Dec 20, 2009 9:00 pm
Location: UK
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby acne_free » Sun Dec 20, 2009 9:06 pm

Аз съвсем наскоро разкрих за един нов вид лечение със специялно създадени калъфки (с някакъв вид антибактериялно покритие) на които се спи и те лекуват акне и екзема. Казват, че след 12 седмици спане на тези калъфки лицето изцяло се изчиства.

Аз даже имам блог на който ще показвам снимки, за да следя прогреса, тъй като от днес почвам да спя на калъфките

Kent
Posts: 2
Joined: Mon Dec 21, 2009 9:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Kent » Mon Dec 21, 2009 10:37 pm

Здравейте. Аз съм на 19 години и имам проблем с акнето вече повече от 4 години и общо взето нищо не ми е помогнало. Сега мисля да започна лечение с "isotretinoin". Прочетох всички 18 страници от форума. Евала на хора като Bulgaricus. Въпреки че от прочетеното съм доста наясно с препарата, ще започна лечение след като се срещна с дерматолог. Та въпросът ми е да ми препоръчате дерматолог в България, понеже разбрах, че в момента сте в Германия. И още едно въпросче, на което мисля, че досега не е отговаряно: Мога ли да ползвам фон дьо тен по време на лечението? Защото чесно казано малко ме е срам да изляза без фон дьо тен. Или поне ще мога ли да го слагам веднъж седмично ? Това е много важно за мен, незнам как да ви обясня. Поне до третия-четвъртия месец, когато се надявам вече да има някакво подобрение. Та това е засега.

Поздрави :)

pesho
Posts: 41
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:21 am
Location: Пловдив
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby pesho » Tue Dec 22, 2009 12:50 am

Здравей ,
Казваш,че си прочел всички постове , явно не си !!!
Можеш да си слагаш на Bioderma factor + 50 , можеш и Actipur , Аnefug simplex cъщо и много други но тези са препоръчителни ... Оцветени кремове :wink:

mi12
Posts: 21
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:38 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mi12 » Tue Dec 22, 2009 12:56 am

Здравейте,
Изчетох темата, и намерих на споменатата 9-та страница за поръчка от Германия, с рецепта .
Интересува ме да кажете откъде другаде може да се поръча онлайн ?
Разполагам с пейпал, виза електрон, и съм пазарувал редовно с тях.
По точно въпроса ми е - Кои са съмнителни, и кои по-доверени медицински сайтове?
Видях следните :

хttp:// www .generictablets. org/
хttp:// www .easy-op. net/item.php?id=3187&said=1203

От БГ къде може да се поръча онлайн ?

И последно , може би малко наивен въпрос, но да не стане грешка все пак - Означава ли че където се споменава дозировката 2х20мг обаче имаш само по 10 мг - означава ли че можеш да вземеш 4 х10 ?
Да няма някакви други важни съставки от тази гледна точка ?

Barcelona92
Posts: 2
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Barcelona92 » Tue Dec 22, 2009 12:35 pm

Здравейте , аз съм на почти 18.. имам проблема от 3 години някъде , рядко (да чукам на дърво ) е Много сериозен проблема , но повечето време си имам.. има дни който нямам изобщо , от начало си копувах само спирт за пъпки , нямаше ефект.. след това отидох на козметик ( там ме изстиска до безкраи ) .. и ми предписа "Зинерит" ползвам го от година някъде.. и съм доволен , а сега позлвам + него и крем на Гарниер.. (Garnier skin natural Pure .. 3 in 1 , Wash, scrub + mask ) и какво да кажа.. отново понякога съм доволен понякога не .. четох за този " Роакутан" , но не знам дали съм готов , а и парите са проблем.. и също живея с идята , че когато стана към 20 - 25 би трябвало да са си отишли ( пъпките ),но гледам има хора на по 33 и още имат ..

имам 2 въпроса ..

колко % им минават ей така с годините ?
И съм чувал , че мастурбацията също е причина за появяването на пъпките , вярно ли е ?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests