Силни болки в корема ниско долу в ляво

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
yna_ang
Posts: 1
Joined: Sat Nov 07, 2009 12:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Силни болки в корема ниско долу в ляво

Postby yna_ang » Sat Nov 07, 2009 12:25 am

Здравейте! Съпругът ми е 45 години, 175 см и 85 кг. От два месеца има силни болки в корема - долу в ляво. Проявяват се на моменти - т.е. за първи път го заболя през септември и после месец нищо и сега отново. Болките са много силни придружени с повишена температура. В Пирогов го гледаха 9 хирурга, 2-ма уролози и 2-ма гастроенетеролози. Правиха ехографии на корем, бъбреци и пикочен мехур. Освен, че има много газове в червата нищо друго не казаха. Диагноза - нищо ти няма. Да, ама него го боли. След това личния ни посъветва да направим изследване на дебелото черво и направихме фиброколоноскопия. Резултати: Огледа се до 50 см от ЛАР - в проксимална посока не може да се премине, поради срастване и атипично разположение на червото. На 15 см от ЛАР има полип 4 мм. И толкова - лечение никакво. Вече незнам на какъв лекар да ходим и какво да правим. Него го боли и е абсолютно неадекватен на моменти. Ако някой ми даде съвет ще му бъда много благодарна.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests