Камера за наблюдение помощ ?

Всичко, което не се отнася до горните форуми.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hristi_dimov
Posts: 6
Joined: Mon Mar 30, 2015 6:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Камера за наблюдение помощ ?

Postby hristi_dimov » Mon Mar 30, 2015 6:47 pm

Здравейте този месец за трети път ми разбиват къщата на село.Разбирам ,че е изоставена , но има още неща там които няма как да изнеса.Пък и мисля за напред да си ходя там за почивка.Бихте ли ми препоръчали фирма за видео камери,но да не е някакъв вид СОТ.Мисля да давам на някой старец по 200-300 лв и да гледа тези камери вечер и като има нещо да звъни на полицията.Искам да видя кой е толкова нагъл да ме краде.Благодаря предварително

milenapiv9
Posts: 9
Joined: Thu Jan 15, 2015 11:45 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Камера за наблюдение помощ ?

Postby milenapiv9 » Mon Mar 30, 2015 6:50 pm

Здравей.Имахме същия проблем само,че с офиса.Бих ти препоръчала тези момчета . Казаха ми ,че са много коректни и ще нарпавят всичко перфектно.Иначе по-добре ще направиш с това да платиш на някой така е малко по сигурно пък ако влязат ще имаш запис с това кой е що е.Макар ,че пак не е гаранция ,но те първия път няма да знаят ,че има камери и ще изгорят ! Успех


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Дъра-бъра”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests