Поръчка на Роакутан от Румъния

Всичко, което не се отнася до горните форуми.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Deco
Posts: 1
Joined: Fri Oct 21, 2011 7:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Поръчка на Роакутан от Румъния

Postby Deco » Fri Oct 21, 2011 8:05 pm

Здравейте. На 24 години съм, тежа 73кг и съм висок 183см. От 15 годишен страдам от акне и съм пробвал какво ли не и резултата е само временен. Реших се на лечение с Роакутан и ме интересува някой може ли да ми помогне от къде и как да си доставя Роакутан от Румъния, тъй като там разбрах, че бил най-евтин. Имам и друг въпрос препоръчаха ми продукта ISO 3, който ми казаха, че бил същия както и Роакутана, но се прилагал локално. Търсих го къде ли не в аптечната мрежа и не го открих. Благодаря предварително.

btrend
Posts: 9
Joined: Wed Mar 23, 2016 4:39 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Поръчка на Роакутан от Румъния

Postby btrend » Fri Oct 28, 2016 10:57 am

Здравей, това локално лекарство обикновено се прилага след лечението с роакутан, който се пие. Не пести пари и не си купувай глупости. Оригиналът е на Рош, така че ти препоръчвам първо задължително да се консултираш с лекар, да пиеш оригинала и да си правиш редовно изследвания. Това лекраство е по-вредно, от колкото полезно според мен. Дано не се налага да го пиеш.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Дъра-бъра”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests