възмутена съм от шесто вътрешно отделение в Бургас

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kali_66
Posts: 2
Joined: Thu Feb 22, 2007 11:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

възмутена съм от шесто вътрешно отделение в Бургас

Postby kali_66 » Fri Feb 23, 2007 7:12 pm

От санитарките до последния лекар всички в това отделение са абсолютни непрофесионалисти,некадърници и абсолютно безотговорни същества.Пиша същества,защото там не се държат като нормални хора.Приеха баща ми с алергия и след 3дневно лечение го изписаха с 39градуса температура.Толкова могат толкова лекуват.Кое обаче ме накара да не се побера в кожата си от безсилие и унижение-мързела, некадърносттанаглостта на секретарката.Изписаха баща ми на 20.02. сутринта.Изчаках да стане 12часа за да взема епикризата и рецепта с по нататъшното му лечение (дават се от 12-12.30 според бележка на вратата)Секретарката ми обясни че трябва да почакам.Чаках до 12.45.Не можех повече татко изгаряше от температура в колата.На 21.02 отново в 12.00часа отидох да потърся документите (най-вече заради рецептата)Г-жа секретарката ми каза почакайте или най-добре се разходете и елате в 14.00.Може би тука е мястото да кажа,че живея на 40км от Б-с.В 14.00 отново бях там секретарката я нямаше кабинетът и бе отключен.Чаках до 14.45 повече не можех.Искам наказание за тази жена.Посъветвайте ме какво мога да направя,моля.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Feb 28, 2007 6:28 pm

Като не можеш да се разбереш лично, обърни се към началниците и.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests