Какво да правя вече??

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lubo_d
Posts: 1
Joined: Thu Apr 12, 2012 8:21 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Какво да правя вече??

Postby lubo_d » Thu Apr 12, 2012 8:42 pm

Здравейте ако някой има подобен проблем или опит в тази насока нека сподели, всичко започна преди 5 години с главоболие беше слабо пристъпно направих доста изследвания като ЕЕГ, Интеркраниален Доплер, Ямр, изследване на гръбначен стълб, ЯМР на шията на всички изследвания всичко е наред а аз съм с това главоболие което е всекидневно казаха ми мигрена ходих в германия клиника за Мигрена изписаха ми антидепресант Амитриптилин пих го но признавам си около месец и го спрях което знам че не е правилно понеже антидепресант се пие дълго време,наскоро при преглед на съдовете на мозъка където всичко беше наред съвсем случайно докторката ми откри възли на щитовидната след което еднокринолог ми каза тиреодит на Хашимото изписаха ми Еутиоркс 25 пия го вече месец като се надявах проблема да извира оттам но уви все още съм си със главоболието което е съпроводено понякога с изтръпване на ръцете и подскачане на нервите по тялото след присъпа чувствам мравучкане и стягане на нервите около главата също ми се зачервенява и лицето и поякога имам слабост в мускулите, световъртеж, имам чувството че нервната система незнам коя точно вегетативната мисля е супер превъзбудена и сама се активира всеки ден след това едва си успокоявам организма наскоро бях във Белгия и ходих на доктор който ми изписа Бета Блокер Пропранолол пия го 22 дена и още не чувствам резултат немога да разбера на какво се дължи това как да предотвратя този кръг и на какво се дължи всъщност на Вегетативна Дистония или на Щитовидната Жлеза и дали този бета блокер ще помогне може би 22 дена е рано за да почне да действа пия си също и Еутирокса месец но и от него не виждам резултат дори минимален или е рано за ефект и бързам, каде да отида вече незнам мислех си за Свети Наум София или да чакам още да видя дали тези лекарсва ще да подействат с това главоболие и останалите симптоми немога да си върша ежедневните дейности,мъж на 25 години, 185 висок, 77кг

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests