Клиника "Хигия" - Пазарджик

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Клиника "Хигия" - Пазарджик

Postby Guest » Thu Dec 14, 2006 8:28 pm

Накратко:
Родих второто си дете там. Непосредствено след раждането започнах да кървя обилно. Направиха ми тампонада и ревизио инстр. Изписаха ме след 3 дни. След около още толкова започнах да вдигам температура над 39 градуса и отидох да ме прегледат. Гледаха ме на ултразвук, после ме тушираха. Казаха ми, че проблемът не е гинекологичен и ме изпратиха на нефролог, който ми измисли невероятни диагнози и ми каза, че спешно трябва да ме приеме в болница - МБАЛ Пазарджик. Прие ме там и веднага ме изпрати на преглед в родилното отделение на тази болница. Прие ме д-р Попов, който каза веднага да си взимам багажа от отделението по хемодиализа и да постъпя в родилното отделение. Последва още едно ревизио - оказа се, че имам задържани плацентарни части. Вдигнах 42 градуса т-ра и направих сепис. Благодарение на д-р Попов, който ме прие за лечение въпреки че бях родила в друга болница, аз съм жива...Благодаря, д-р Попов!
А за прехвалената клиника "Хигия" нямам думи...Не мога да си обясня защо не пожелаха да ме лекуват там... Нали родилката се наблюдава до 42-я ден от гинекологът, при който е раждала...
Та това беше накратко... Убедена съм, че гинеколожката, при която родих и въпросният нефролог са "в комбина". Те много добре знаеха какво ми е състоянието и незнайно защо ме изпратиха за лечение в държавната болница ( всъщност знае се защо...).Който се интересува, мога да пиша още. Мога да цитирам и имена на лекари. Аз не съм единствения случай на родилка с усложнения, която е родила в "Хигия" и е лекувана в МБАЛ-Пазарджик....

Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Thu Dec 14, 2006 9:26 pm

Гостът бях аз.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Mon Dec 18, 2006 6:29 pm

Ами хубава работа! Така става като се бърка медицината с търговията. :oops: То и аз по принуда съм "търговец", въпреки че на удавник не мога да продам спасителен пояс. Според мен лекар пари не бива да пипа, просто трябва да е достатъчно добре осигурен, за да не мисли за финансии, а само за здавето на пациентите си. В някои развити страни по света има и такова социално здравеопазване, а лекарите пак са на почит и уважение.

kcom
Posts: 13
Joined: Tue Oct 23, 2007 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby kcom » Thu Oct 25, 2007 11:02 pm

"Така става като се бърка медицината с търговията.",
"Според мен лекар пари не бива да пипа"

Фотографа, с теб се драчим тез дни тук, но в случая не мога да не се съглася с теб! По случая ще помоля за коментар някои от докторите тук, пък току виж, че избягал от криворазбраната "лекарска солидарност"..
Нямам нищо общо с описания случай, но мога да разкажа още 20 такива, които са проверими!


kcom
Posts: 13
Joined: Tue Oct 23, 2007 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby kcom » Thu Oct 25, 2007 11:09 pm

А между другото, някой ще коментира ли случая във Враца със счупените прешлени? Не че се заяждам де.. Но един пациент как може да знае лекарят, при когото е отишъл дали е лекар или търгаш...

гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

клиника хигия пазарджик

Postby гост » Sat Jul 05, 2008 12:57 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests