Оплакване от ОПЛ относно медицинско

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cveti1984
Posts: 1
Joined: Thu Jan 14, 2010 6:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Оплакване от ОПЛ относно медицинско

Postby cveti1984 » Thu Jan 14, 2010 6:37 pm

Срещу д-р Мария Георгиева Кавукджиян - общопрактикуващ лекар в ДКЦ 2 - гр. Бургас
Относно: Вадене на медицинско за МПС
Отидох за да си изкарам медицинско за МПС, тъй като сменям фамилията си, аз съм здравно осигурена и бременна, т.е. не подлежа на потербителска таксата, която се заплаща, а "докторката" ми каза, че на врата пише, че се плаща 15 лв (имеше уточнение над сумата, че е относно лица, които не са здравно осигурена) и на всичкото отгоре, когато разбра, че не искам да плащам започна да се пазари с мен и ми предложи да ми го направи за 10 лв. Замислих се в лекарски кабинет ли съм или се намирам на бит пазар?!?.. Изключително възмутена съм! За мен това си е чисто изнудване!
Бих искала ако някой знае по з-н дали съществува такса за вадене на медицинско за МПС и медицинско за работа, на каква стойност е, каква е сумата за здравно осигурени лица и съответно за неосигурени.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests