Ами, аз да си благодаря

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
aggroberlina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ами, аз да си благодаря

Postby aggroberlina » Sun Dec 21, 2008 4:41 pm

Като за края на годината ме е хванало едно благодарствено настроение :D
Искам да благодаря на:
личния си лекар д-р Митко Арнаудов гр.Стара Загора.
Нямам сериозни проблеми, но не ми е отказвал направление и ме праща за кръвни изследвания, дори когато го убеждавам че не искам такива неща.
На ВМА гр.София защото буквално са сглобили наново мой приятел, само имах проблеми че не ме пускаха на посещение, ама то това не е свързано с докторите.
На една много симпатична сестра от Онкодиспансера в гр.Пловдив.
Изкара 2 смени, защото бавеха лекарствата и когато я попитах каква и е заплатата каза че е 360 лв. Може и да бъркам точната сума, но беше в този порядък.
Весели празници!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests