Протест срещу отношението към пациента в болниците

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Димитър Митев
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Протест срещу отношението към пациента в болниците

Postby Димитър Митев » Mon Jul 28, 2008 4:15 pm


Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Mon Jul 28, 2008 6:43 pm


Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Postby Нелогична » Thu Jul 31, 2008 11:00 pm


Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Thu Aug 28, 2008 5:49 pm


Ники
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Митев е прав

Postby Ники » Sat Oct 18, 2008 9:06 am

Към Нелина най-вече,
Жена ми в момента е със щерката на 2 год. във II-ра градска - пневмония :(
Тази нощ детето е започнало и да повръща, отишла с него при сестрата, а тя лежейки без да става й се скарала че било нормално.

За това става дума - за тъпите дебели крави които са толкова безхаберни, че никой няма да ги търпи никъде другаде и затова са им такива и заплатите, повече и не заслужават!

После оня пребит лекар ще ми се жалва снощи по телевизията - никой няма да го пребие без причина, мамка им мръсна, с извинение.

Но ще разуча коя е сестрата, как се казва и пак ще пиша

Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Sat Oct 18, 2008 7:22 pm

Ники, "във всяко стадо има и мърша", колкото и изтъркано да звучи...
Нека не поставяме всички под общ знаменател!
Желая бързо оздравяване на детенцето ти!

Ники
Posts: 1
Joined: Sat Oct 18, 2008 9:01 pm
Location: София
Contact:

Postby Ники » Sat Oct 18, 2008 9:17 pm

Благодаря! :-)

Иначе за черните и бели овци е ясно - лошото е когато процента на черните стане по-голям от този на белите...

Димитър Митев
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Димитър Митев » Sun Oct 26, 2008 8:12 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Oct 26, 2008 8:25 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

vanes
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prokleti

Postby vanes » Tue Nov 04, 2008 1:20 am

Аз с радост бих участвала, но за сега се справям поединично с гадните нахални злобари, които си мислят ча са лекари, а всъщност са невъзпитани и комплексирани зубъри.

Има много добри лекари. Слава богу!!!

Но в последно време и аз, в големите болници, университетски, софийски, многопрофилни все попадам само на пълни "селяндури". Не протест, не права, някой път просто ще центрирам накой в кофата :P

Така че, господине, просто ги оставете да се удавят в собствените им л...., както е добре известно - само доброто може да побеждава и това не е приказка. Едва ли дълго ще се задържат и едва ли ще пребъдат. Могат да унизят няколко човека, могат да убият няколко човека. Няма да го усетят и ще си спят спокойно. Само че животът е съвършен и ще ги подреди - както трябва. :D :D :D

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Nov 26, 2008 4:17 pm

Преди години леля ми живееща в Италия получи тежък инсулт в България. След като лежа напълно парализирана в Пирогов повече от месец, нейният мъж нае три седалки в самолет и я приведе в боница в Рим, където тя почина. По късно той заяви, че болниците в Италия били най-лошите в света. Това да ви напомня нещо?

vanes
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby vanes » Thu Nov 27, 2008 12:48 am

Напомня ми за едно дете, което не го преместиха от Пирогов и умря. Напомня ми и за едно друго друго дете, което го преместиха от Пирогов и сега е вече на 25 г. - живо и хубаво! Напомня ми как ми казаха, че моето дете не е с апандисит - само като го удариха по корема и го накараха да подскочи два пъти, предписаха нош па и спазмалгон, а ден по-късно в друга болница върнаха лекаря от по път, за да я оперира по спешност - в тежко състояние. Напомня ми и как гипсираха целия крак на детето на една приятелка миналата година - а след една седмица в друга болница и махнаха гипса, защото не бил счупен. Смешки.

Всички ние сме мелодраматични и раними и слаби - когато загубим нещо и поради това даваме прибързани определения за нещата... Не ми напомня за това. Напротив - свалям шапка на чичото!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sat Nov 29, 2008 1:27 am

И vanes как виждате решението Вие?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests