Помощ,кой ще ме излекува?

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Sep 29, 2009 7:38 pm


vanes
Posts: 88
Joined: Thu Jan 15, 2009 9:58 am
Location: Sofia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby vanes » Tue Sep 29, 2009 9:24 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Sep 30, 2009 9:58 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

vanes
Posts: 88
Joined: Thu Jan 15, 2009 9:58 am
Location: Sofia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby vanes » Wed Sep 30, 2009 11:11 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 01, 2009 1:18 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Nov 08, 2009 3:33 pm


snejka
Posts: 3
Joined: Wed Dec 02, 2009 1:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby snejka » Tue Feb 16, 2010 1:11 pm

Здравейте,

Аз Ви разбирам, че не е колегиално да говорите против колегите си ,но за съжаление трябва да се гледа реално на нещата .Неможе да става никакво ама никакво сравнение на българските доктори с техните колеги в чужбина.Живяла съм 11год. в Англия и ми се е случвало да бъда техен пациент доста пъти за тези години.Трябва да Ви кажа ,че това в България никаде го няма, не става само въпрос за пари/както Вие казвате ,че пациентите търсели добър специалист със ниска тарифа/Да Ви кажа ли ,че майка ми от 2 години я водя по лекари и то само в частни кабинети плащала съм и по 100лв. за преглед и по 40лв - резултата е един и същт не могат да поставят диагноза.Толкова ли е трудно за един лекар да постави диагноза?Трябва ли пациента да живее в мъки заради некадърността на някои? Или е по-лесно да се изписват само лекарства без ефект-поради непоставена диагноза- отчитане на дейност? Силно съм възмутена ходене по мъките с майка ми -тя вече е отчаяна аз също!Мога ли да вярвам в българските лекари ,незная къде да отида вече то не бяха професори то не бяха доценти /кои от кои с по-висока титла и сума за прегледа /и резултата същия .
Мога да изброя имената на 11-те професора и доцента при които е била на преглед и да посоча и покажа тяхното лечение .Ако някои може да ми посочи лекар които може да и постави поне диагноза ще бъда много благодарна.
Извинявайте ,ако тона ми е бил груб,но вече нервите ми не издържат .Благодаря Ви

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Feb 21, 2010 6:39 am

Трябва да уточните за какво става дума.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests