НЕ ходете при стоматолога д-р Петър Шишков

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Възмутен пациент
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

НЕ ходете при стоматолога д-р Петър Шишков

Postby Възмутен пациент » Mon Apr 07, 2008 4:27 pm

Искам да споделя горчив опит.
Имах записан час - първо посещение при въпросния стоматолог. На позвъняването ми откликна сестрата, която вместо да ме поздрави безмълвно ми подаде чифт сини калцуни. Очевидно в кабинета се правеше ремонт, защото навсякъде бяха разпръснати материали и найлони. Сестрата ми показа къде да вляза и ме остави. И тук започва интересното. При доктора имаше друга пациентка.
"Какво търсиш тук, кресна ми той, кой те е канил да влизаш". Втрещена, изпелтечих нещо от рода, че са ми казали да вляза. "Никой нищо не ти е казвал на тебе", продължи да крещи той.
С избили гневни сълзи, изхвърчах от кабинета. Сестрата, материализирала се в коридора след виковете, промърмори нещо, че правили ремонт и затова... Вероятно ремонта така е притеснил иначе крайно възпитания доктор Шишков, че е забравил че официалнто обръщение към непознати все още е "ВИЕ", а не "ТИ". Изобщо изглежда в България се забравя, че качеството на една услуга не зависи само от професионалните способности на медика, а и от отношението към пациентите му. Условията на конкуренция изглежда са толкова нова постановка в България, че подобни местни "корифеи" смятат, че лъскавия кабинет компенсира липсата на първите седем и го поставя далеч над пациентите им. Що за професионализъм е ТОВА?!
Кабинетът на въпросния стоматолог се намира до Фамилията на Янко Съкъзов.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests