Анна Христова - гастроентеролог - Русе. Изберете друг

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
цвети
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Анна Христова - гастроентеролог - Русе. Изберете друг

Postby цвети » Fri Feb 01, 2008 6:32 pm

Отдавна не очаквам от лекарите кой знае каква хуманност, но мислех, че поне мога да разчитам на човешка нормалност. Тази лекарка, набедена за голям специалист в гастроентерологията / а всъщност популярна поради простия факт, че е работила в поликлиника и личните лекари я познават, за разлика от други гастроентеролози, които са се бъхтили в отделенията с наистина тежките случаи/, е на предела на силите си поради наплива от пациенти, и си позволява да се държи грубо и некоректно.
Прави ми гастроскопия на 29.11, и поради множество лични проблеми и ангажименти, отидох за изслледването си чак днес, 01.02, като междувременно се обадих по телефона да проверя дали е готово и да си взема час. Час не ми дадоха, нямало нужда за резултати. Днес обаче ми отказа преглед, защото нямам час, накара ми се как може да не съм си потърсила изследването толкова време / и не се трогна от обяснението ми че се влачих по болници и хирургии с 2-годишния си син/. Всъщност, докато се карахме, можеше да погледне резултатите и да ми напише рецепта, не беше кой знае какво / както разбрах после от друг лекар/. Тя обаче не се посвени да изрита от кабинета си жена, която се разкъсва между две деца и работа, и която за да отиде на преглед трябва да се лиши от обяд и да дава обяснения на шефа си. Поне ми даде изследването, но предвидливо дръпна от ръцете ми направлението.
Посланието на дългия ми постинг е - не ходете при Анна Христова. Има и други, може би и по-добри специалисти, които ще ви обслужат търпеливо. Не си струва да се конкурирате с цял коридор баби и дядовци, и да бъдете изритани.

user-ruse
Posts: 1
Joined: Tue Jun 23, 2009 7:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby user-ruse » Tue Jun 23, 2009 8:09 pm

Познавам др. Христова лично и не мога да се съглася с мнението Ви! Да не говорим, че не е сериозно да се изказвате за качествата й, без да сте медицинско лице. Тя е отличен и изключително търсен специалист, а популярността й не е случайна - отличните отзиви за нея са изключително много, не само от пациенти, но и от лекари. Аз също съм неин пациент и смея да твърдя, че разбира от работата си - за мен това е един от най-добрите гастроентеролози в Русе. Не знам дали съзнавате, но хора, повлияни от Вашето мнение, може би ще потърсят друг лекар, който може да не е толкова квалифициран и да не им помогне така добре!

Съгласен съм, че държанието й с Вас е било грубо - и аз бих се ядосал, не е била права. Но не мисля, че е лош човек, просто нещо е била изнервена. При нея има много хора, създава се много шум, дори аз се изнервям, представям си какво е да си там цял ден. Но аз лично предпочитам там с цялата навалица, отколкото при някой друг лекар, който не се знае как ще ме лекува. Може би съм прекалено предпазлив и недоверчив, сигурен съм, че има и други добри лекари в града, но знаете как е, когато става дума за здравето, гледам да не рискувам.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests