Лекарка от студентски град ме подмами

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bogdan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Лекарка от студентски град ме подмами

Postby Bogdan » Sat Jan 26, 2008 10:14 pm

отидох на преглед и тя ми каза че трябва да подпиша някакъв документ за да ме преглежда, понеже личната ми лекарка в Сливен. Аз не съм го подписвал даже доколкото си спомням, а се оказа, че от тази година тя ми е станала лична лекарка
и немога да си я сменя до края на годината :evil: Не се сещам за името и

lion
Posts: 103
Joined: Tue Mar 28, 2006 2:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby lion » Tue Jan 29, 2008 11:54 am

Не е до края на годината - следващата пререгистрация ще бъде юни месец. Ако не си подписал формуляра - подай оплакване до РЗОК (нали те уж трябва да защитават правата на пациента) и ще направят проверка. Ако не си удовлетворен от решението им можеш да заведеш дело в съда или да сезираш прокуратурата - и двата варианта действат. Но ако си подписал документа, съвета ми е - чети какво подписваш ВИНАГИ.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Feb 07, 2008 6:25 pm

Това е някаква дива работа. Колежката е могла да изкара повече пари си като пусне преглед на пациен от друг здравен район. Колкото до смяната на лекар - нямаш никакви ядове - отиваш си в Сливен и пускаш документи при стария си семеен лекар. Прехвърляне от друго населено място става по всяко време на годината.

ГОСТ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ГОСТ » Fri Jul 04, 2008 4:25 pm

препоръчвам ви да ходите на лекар с адвокат

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Jul 04, 2008 8:41 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests