Изкривен пенис

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

anonimen
Posts: 2
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

...:(

Postby anonimen » Wed Jan 07, 2009 8:40 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Jan 07, 2009 9:05 pm

Отговорният лекар си остава урологът и той може да прецени.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

anonimen
Posts: 2
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

s

Postby anonimen » Mon Jan 12, 2009 11:35 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Jan 14, 2009 10:02 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Jan 16, 2009 5:07 am

Да, запознах се със снимките. Не, не са шокиращи.

Не мога да преценя до колко си ограничен в нормалните функции и до колко това сериозно изкривяване прави половият контакт невъзможен. Но явно ти го виждаш като сериозен проблем.

Не мога да ти препоръчам конкретен лекар. Бързият преглед в гуугъл показа: , който или се занимава с това точно или може да те препрати към свой колега.

Понеже това е доста тежка тема ще те помоля да пишеш пак, когато имаш резултат, за да могат и хората с подобен проблем да прочетат какво е станало.

Проблемът може да бъде коригиран. Важно е до тогава да не се комплексираш - и по-зле има от теб, които "си го развяват на ляво и на дясно". :wink:
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

blagoi
Posts: 1
Joined: Thu Jan 14, 2010 10:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Доста изкривен пенис

Postby blagoi » Sat Jan 16, 2010 2:33 pm

Здравейте!
Аз съм на 17 години и ми е около 17 и нещо см, ако това въобще има някакво значение...
Значи имам изкривяване откакто се помня... (откакто почнах да мастурбирам...)
Притеснявам се като видях този сайт. Значи пениса ми прилича на този от 3тата снимка и г/д ъгъла на изкривяване е същия като на този на снимката като съм ги хванал като на снимката иначе е по-зле като че ли(в право положение)
Също разликата с снимката е, че по-широката част на главичката ми е обратно на този на снимката, демек от отляво...
Ходил съм на уролог, но беше проблем на бъбреците и ми каза, че нямам проблем с пениса, но не му казах за изкривяването и не беше във възбудено положение.

Все още не водя активен полов живот и много се притеснявам дали нямам да имам проблеми, когато започна... А и пък в този сайт му е правена операция :? :?

Нещо не мога да публикувам линка, защото съм нямал 15 мнения, но който може да ми помогне ще му го пратя на лично(мисля, че видях линка в този форум, но нещо не мога да го намеря... )

pepi
Posts: 1
Joined: Wed Dec 08, 2010 11:31 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Изкривен пенис

Postby pepi » Wed Dec 08, 2010 12:11 pm

Здравейте, аз съм на 16 години и имам същия проблем като постера на тази тема. От както се помня пенисът ми винаги е бил надолу (в смисъл в боксерките надолу). Не знам дали това е проблем. При ерекция се изкривява надолу, вместо нагоре. Ще се оправи ли по някакъв начин ?

roadster
Posts: 2
Joined: Mon Dec 13, 2010 4:24 pm
Contact:

Re: Изкривен пенис

Postby roadster » Sun Jan 09, 2011 6:46 pm

Вероятността за наличие на заболяването на Пейрони е почти нулева поради причината, че заболяването се проявява при мъже над 40 годишна възраст.
Корекция на изкривяването най-вероятно е възможна, но е добре да се консултираш с уролог.

Persiyan
Posts: 1
Joined: Wed Jan 18, 2012 2:35 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Изкривен пенис

Postby Persiyan » Wed Jan 18, 2012 2:44 am

Здравейте! Аз съм на 21 години тежа 70 килограма и съм висок 178см. Пиша ви защото имам проблем, ако може така да се каже. Когато пениса ми е в ерекция има някакво изкривяване на ляво, а когато не е в ерекция пенисът ми е някак си стеснен по средата на дължината. По точно получава се нещо като завой по средата. Не знам защо така ми се е получило. По време на ерекция и по време на c*кc не изпитвам болка. Проблема е че не знам дали това не причинява някаква болка на сексуалните ми партньорки и че някак си ме притеснява и когато за първи път съм с някое момиче се чувствам малко неловко. Просто някак си не ми се е искало да засягам тази тема досега. Дали има не-оперативен начин за решаване на това. Качвам и снимка за да може ако тук има специалисти запознати с това да изкажат мнението си и да дадат съвет.
666.jpg
(28.73 KiB) Not downloaded yet

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Изкривен пенис

Postby Bulgaricus » Thu Feb 02, 2012 6:32 pm

Здравейте!

Много често се среща подобно изкривяване. При Вас то е леко (десетина градуса) и не е функционално от значение. Дължината и диаметъра на половия Ви орган, т.е. "големината" му Ви позволяват да водите качествен и пълноценен полов живот и защото ерекцията, както се вижда на снимката не е засегната, нямате и болки.
Изкривяването няма да причинява болка на партньорките Ви. Болката при полов акт също е често срещана, но тя не е свързана с "правотата" на члена на мъжа. Там има много фактори, които не са тема на Вашето запитване.
Операцията от медицинска гледна точка тук не е индицирана и от етична гледна точка, според мен, не е оправдана.
В този случай нямате основания за притеснение.

Поздрав,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Денис76
Posts: 1
Joined: Wed Jun 24, 2015 12:16 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Изкривен пенис

Postby Денис76 » Wed Jun 24, 2015 12:33 am

Когато пенисът ми е в ерекция ми се изкривява нагоре,буквално нагоре към мене и е прекалено твърд :D че да го дръпна надолу и дори така той пак се дърпа нагоре ... и искам да попитам това проблем ли е или така си е израснал и да не се тревожа?! :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Изкривен пенис

Postby Bulgaricus » Sat Jun 27, 2015 1:43 am

Нормално е. Радвай се, че имаш здрава и пълна ерекция и я ползвай. :)
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests