Синузит или нещо друго?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ddelthev
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Синузит или нещо друго?

Postby ddelthev » Tue Jul 31, 2007 1:33 pm

Здравейте,
Имам проблем и не зная към какъв специалист да се обърна. Проблема е следния: когато легна да спя, носът ми се запушва и дишането през него е почти невъзможно; дишам през устата. Околната температура не оказва влияние - независимо дали е лято или зима проблема е налице. Запушването настъпва няколко минути след като си легна и също толкова бързо изчезва, когато се събудя; когато съм буден, носът ми е отпушен и мога да дишам нормално. По време на отпушването имам усещането, че тежестта, която запушва носа се измества към челото; случвало ми се е да чувствам лека тъпа болка в челото, ако се събудя през нощта. Още нещо ми е направило впечатление: когато се къпя в морето, обикновено прекарвам повечето време под водата; няколко минути след излизането от водата (10 - 15 минути, например, след като съм се изсушил, преоблякъл и съм си тръгнал от плажа) от носа ми изтича около 20 гр. вода. При това изтичане усещам леко пропукване (или бълбукане?) в областта на челото.
Ходих при специалист УНГ, направиха ми рентгенова снимка на носа и челото и ми казаха, че синусите са чисти и нямам проблем; снимаха ме в будно състояние... Други здравословни оплаквания нямам; на 29 г. съм, около 1,65 м., около 80 кг.
Моля ви да пишете към какъв специалист бих могъл да се обърна за помощ и какви изследвания трябва да се направят.
Благодаря ви!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests