Сърцебиене, замайване, стягане около ушите, силно главоболие

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
anjelaluna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Сърцебиене, замайване, стягане около ушите, силно главоболие

Postby anjelaluna » Thu Jul 19, 2007 11:22 pm

Здравейте,

На 27 години съм, омъжена, имам едно прекрасно момиченце . :)

Края на 2004 г. нещо ми се случи, започнах да получавам сърцебиене, замайване, стягане около ушите като обръч, силно главоболие на темето. Започнах да изпадам в паника какво ми има. Направих си пълен кръвен анализ - там нищо, после на кардиолог - изследвах се със холтер - откриха ми синдром на Махайм, иначе нямам патологични отклонения на сърцето. Пих пропастад, симптомите не ми минаваха, ходих на психолог, на психиатър, вече бях категорично сигурна, че нещо не съм наред :idea: :!:

Личният ми лекар смята, че имам шипове. Правих си снимки на шийните прешлени, но получих и друго мнение, че нямам - вече не знам. Скоро ходих на невролог- предположи, че е от съдов характер главоболието и замайването ми. Отидох на отоневролог - всичко е в норма. Неговото заключение: най-вероятно се касае на нервно-вегетативна дистония, но с оглед системното главоболие ме изпраща на невролог- неврохирург, както и да ми се проверят очните дъна. Посъветвайте ме. Благодаря ви предварително

моравин
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby моравин » Tue Jul 24, 2007 7:03 pm


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Wed Jul 25, 2007 10:48 pm


anjelaluna
Posts: 3
Joined: Thu Jul 19, 2007 11:41 pm
Location: стара загора , казанлък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

а сега?

Postby anjelaluna » Fri Nov 09, 2007 12:46 am

След като ме посъветвахте,отидох на ендокринолог ,който ми назначи изследване на хормони и антитела, както и ехография на щитовидната жлеза, направиха ми и ренген на главата -хипофиза. резултатите са ТСХ- O.646 при референтни стойности 0.27-4.20. ТАТ/АНТИ- ТГ 60.25 реф. ст.- 0.000 - 115.0. но МАТ/ АНТИ - ТРО/E 77.80 при реф.стойности 0.000- 34.00.
ехографията на жлезата показа дифузна струма 1 степен. резултатите от ренгена бяха добри -няма патологични нарушения. но откриха засенчване в областта на фронталния синус - оказа се сизузит в ремисия / а не остеома както предположиха в началото/направиха ми и доплер на мозъчните магистрали всичко е нормално. Не ме лекуват сега с нищо, решиха да съм под наблюдение през 6 месеца при ендокринолог.
проблемът е там че не се чувствам добре , замайването ми е почти през целия ден , главоболие от пробождащ характер, неприятно мравучкане по кожата , парене по кожата , и главата сякаш ми тежи и чувствам отпадналост . кажете ми моля ви , всички тези усещания може ли да се дължат на щитовидната жлеза?

ани4ка
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

отговор

Postby ани4ка » Sun Nov 11, 2007 12:39 pm

здравей аз съм с същите симтоми ве4е 6 години ако искаш да си пишеме по подробно ето ми имел пощата ani4ka1111@abv.bg пиши ми

anjelaluna
Posts: 3
Joined: Thu Jul 19, 2007 11:41 pm
Location: стара загора , казанлък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

anjelaluna

Postby anjelaluna » Tue Nov 27, 2007 11:36 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 77 guests