Бяло течение, което е като пресечено мляко, на парцали

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
natalia
Posts: 1
Joined: Mon Nov 13, 2006 3:56 am
Location: Paris
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Бяло течение, което е като пресечено мляко, на парцали

Postby natalia » Wed Jul 11, 2007 4:54 pm

Здравейте,наясно съм,че едва ли ще може някой да ми помогне без да ме прегледа,но в момента живея в Париж,за съжаление съм неразположена и всички лекари, на които се обадих отказаха да ме приемат, докато не ми свърши.

Проблемът е, че най-вероятно имам някакво възпаление (не съм лекар и не разбирам :roll: ), страшно много ме боли всичко отвътре, сърби ме много и имам бяло течение, което е като пресечено мляко, на парцали (доста ми е неудобно да обяснявам това).

Това, което ме притеснява е, че миризмата е като от гной. Интересува ме има ли някакъв начин, поне малко да си облекча положението за следващите 5 дни, докато отида на лекар. Другият проблем е, че тук не мога да си купя никакви лекарства без рецепта. Това, с което разполагам в момента са само калиев перманганат (с който се подмивам в момента, дано не вреди) и някакви хапчета на билкова основа. Моля ви ако има нещо, което мога да правя вкъщи, за да ми помогне поне малко, да споделите.

Благодаря предварително!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Jul 12, 2007 5:29 pm

Въпросът е доста деликатен. Калиев перманганат не е уместен. Жена ми до мен суфлира, че щом не можете да си вземете лекарстава, можете да пробвате промивки със сода бикарбонат, лайка и смрадлика. По време на цикъл се променя алкално-киселинното равновесие на влагалището. Така намаляват защитните свойства и може да се развие инфекция. Хубаво е да се започне медикаментозно лечение веднага след цикъла и естествено назначено от гинеколог след преглед.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Jul 12, 2007 5:36 pm

Благодаря ви,ще опитам със сода бикарбонат,защото лайка и смрадлика нямам как да намеря тук за съжаление

don4ev_81
Posts: 2
Joined: Tue Jul 17, 2007 9:36 pm
Location: bourgas
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby don4ev_81 » Tue Jul 17, 2007 9:45 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests