Кръвна група?!?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bambina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кръвна група?!?

Postby Bambina » Fri Jun 29, 2007 2:22 pm

Здравейте,много съм объркана!
Правих си различни изследвания и има нещо,което ме изненада много.
Кръвната ми група е Б отрицателна.
На майка ми е Б положителна а на баща ми-0 положителна.
Откъде е дошла моята тогава??
Възможно ли е това?!?

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Fri Jun 29, 2007 2:50 pm

Споко, вероятността да имаш кръвна група Б е 75%, а 0 - 25%. При теб само резус факторът е отрицателен. Ти си от двата % от населението с Б-. Така че, най-вероятно си дете на своите родители (по-скоро бащата е ясен ;)), макар че не даваме 100% гаранция :P.

Спи спокойно, Bambino!

Бамбина
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

още един въпрос

Postby Бамбина » Fri Jun 29, 2007 11:21 pm

ptomoff,благодаря!Много си мил :)
Имам още едно питане и дано пак да ми обърнеш внимание :oops: :P
Понеже изследванията си ги правих заради бременност и съм чувала,че отрицателната група на майката е понякога проблем,когато на бащата е положителна,а моят мъж е с А+ :roll:
Докторката,която ми следи бременността каза,че не е кой знае какъв проблем,но мен ме интересува и твоето мнение.
Дори на вратата на кабинета и пишеше с големи букви,че пот 20-28 г.с. за майките с отрицателен резус фактор се полага един видеозон бонус(аз ходя с направление в поликлиниката),та се уплаших да не би да има някакъв проблем за бебунката ми :roll:

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sat Jun 30, 2007 8:50 pm

Аз не съм специалист, информацият ми е от нета. И аз съм чувал, че има проблем с различния резус фактор на майката и бащата. Но тъщ ми (лека й пръст) беше с отрицателен, а тсът ми с положителен и са отгледали две живи и здрави деца. Сега медицината е много напреднала, така че не трябва да имаш притеснения, особено след като и ДжиПи-то следи ситуацията.


Бамбина
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Бамбина » Sun Jul 01, 2007 1:32 am

Благодаря за инфото!!! :)

Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Sun Jul 01, 2007 10:30 am



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 109 guests