информация за киста в окото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
георги
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

информация за киста в окото

Postby георги » Wed Jun 27, 2007 4:53 pm

здравейте на всички.искам малко информация за кистата в окото,тъй като на баба ми са открили такова нещо.искам да разбера колкото се може повече за нея.(какво точно представлява,какво пречинява,начините за лечението и)
ще бъда много блгодарен ако някой отдели малко време и ме запознае със заболяването.
БЛАГОДАРЯ предварително!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Wed Jun 27, 2007 9:35 pm

Потърси в интернет, не губи времето на лекарите с нещо, за което можеш да намериш тонове информация. Вярно е, че е по-лесно някой друг да го направи вместо теб, но уважавай времето на лекарите.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Wed Jun 27, 2007 10:13 pm

търсих но ми излиза какво ли не.специално за киста в окото не намерих.на клепача намерих.поне ако разбера какво е точното наименование на болеста смятам че наистина ще намеря много


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests