Нервен съм и напрегнат вътрешно, не мога да се концентрирам

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
марто
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Нервен съм и напрегнат вътрешно, не мога да се концентрирам

Postby марто » Tue Feb 20, 2007 1:14 pm

Имам странен проблем от няколко месеца и искам да попитам към какъв специалист да се обърна. На 22 год. съм, а от няколко месеца се чувствам доста нервен и напрегнат вътрешно, не мога да се концентрирам, на моменти все едно главата ми блокира. Не мога да уча и да се концентрирам както преди, искам, но просто не мога. Притеснява ме това, че просто си чувствам главата все едно ми е куха и блокирала отвсякъде. Моля Ви кажете ми на какво може да се дължи и към какъв специалист да се насоча.

sunshine
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sunshine » Tue Feb 20, 2007 2:48 pm

Аз също имам подобен проблем. На 18год съм и както се досещаш съм канд.студентка... натоварена съм много... уроци, учене... да не говорим и че аз съм от много притеснителните... и всичко това много ми се отразява... понякога зацепвам на много елементарни неща... уча и уж го разбирам,знам го... но си чувствам главата като празна... все едно наливам вода в бъчва без дъно... а да не говорим и колко неща правя механично...вадя си примерно телефона от чантата, сложила съм го (незнайно защо) в скута си и започвам да го търся..в чантата...на масата пред мен... докато не стана и той не падне на земята да го чуя... или пък някой ми говори нещо аз уж слушам, кимам, съгласявам се и накрая не дай си Боже да ме пита нещо в/у това, което ми е говорил... и аз забивам и се получава доста неловко... разсеяна съм... не съм добре концентрирана... започвам и бързо да се изморявам...а за да е по-интересно и се разболявам по-често. Лекарката ми каза, че е от пренатоварване. Каза да я карам по-спокойно. Изписа ми едни ампули за умора Sargenor и Гинкоприм. (честно казано наистина имат ефект...) пия и някакви витамини за имунната система Centrum. Сега наистина гледам да го давам малко по-полека... защото съсипеш ли си нервната система....... то си остава за цял живот.

sunshine
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sunshine » Tue Feb 20, 2007 2:50 pm

П.П. първо трябва да отидеш до gp-то и той да ти каже, но мисля, че трябва да отидеш на невролог. (поне баща ми, който също има проблеми с нервите ходи на такъв).

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Feb 22, 2007 1:30 pm


Танина
Posts: 74
Joined: Thu Dec 14, 2006 1:48 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Танина » Thu Feb 22, 2007 2:21 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Feb 28, 2007 6:12 pm

Психиатър ще свърши добра работа. Не се страхувайте да посетите такъв специалист.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 158 guests