нощно изпотяване

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

kostadinov

нощно изпотяване

Postby kostadinov » Wed Jan 31, 2007 11:26 pm

всяка нощ се преобличам по 4-5 пъти и немога да разбера какво ми е моля помогнете ми. не е настинка. ве4е 4-5 месеца. на 48 год съм. моля за помощ

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby fotografa » Thu Feb 01, 2007 7:35 pm


Guest

Postby Guest » Sat Feb 03, 2007 8:25 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby fotografa » Mon Feb 05, 2007 11:13 pm


Роси

пак за нощното изпотяване...

Postby Роси » Mon May 14, 2007 12:39 pm


Guest

Re: пак за нощното изпотяване...

Postby Guest » Fri May 18, 2007 11:40 am


Роси

Re: пак за нощното изпотяване...

Postby Роси » Fri May 18, 2007 3:17 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Fri May 18, 2007 6:24 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby fotografa » Fri May 25, 2007 8:16 pm

Това е много неспецифичен симптом и този случай бих предпочел вместо да отговарям да разпитам подробно пациента и да го прегледам. Нещо нередно може да се открие по време на ежегодния профилактичен преглед.

Роси

Postby Роси » Sun May 27, 2007 11:30 pm


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby fotografa » Thu May 31, 2007 11:48 pm

Една кръвна какртина като нищо може да се пусне, но тя трябва да се интерпретира след разпит и основен преглед.

Роси

Postby Роси » Mon Jun 04, 2007 1:14 pm



Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest