Диапрел ХР и диария!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Диапрел ХР и диария!

Postby Я да питам » Sun Jan 14, 2007 11:28 am

От два дни съм с диария и имодиума и спазмалгона не помагат.Вече ме болят черния дроб ,червата и стомаха - ужасни режещи болки. Цяла седмица карах нещо с кихане ,сърбежи в гърлото и падане на гласа ,но без температура. Тъкмо реших ,че ми минава и ме хвана разстройството.Лекарката не ми даде антибиотик, но тези болки вече не се търпят. Какво да правя?

Пия лекарство за сваляне на кръвната захар(диапрел), а с диарията то не действа ефикасно, защото както го пийна ,така си излиза и няма време да подейства и се появиха и признаци на повишена захар - парене, сърбежи и съхнене на устата. А не знам дали лекарството може да се пие по-често. Личната , както си е нормално, не вдига телефона.
Я да питам
 

Re: Диапрел ХР и диария!

Postby ptomoff » Sun Jan 14, 2007 11:37 am

Я да питам wrote:Личната , както си е нормално, не вдига телефона.
Нормално, и лекарите са хора и те имат нужда от почивка. Да не говорим, че все още нямат подписан договор за работа с касата и могат да откажат лечение изобщо на пациенти. Ако ти е спешен случая, в ДКЦ-то, където работи личната ти лекарка, трябва да има дежурен. Ако се появи някой от лекарите тук, няма да е преди късната част на вечерта.
ptomoff
Site Admin
 
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm

Postby fotografa » Mon Jan 15, 2007 7:33 pm

По отношение на диабета се осланям на ендокринолозите.
fotografa
 
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm


Return to Форум имам проблем...


Similar topics


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 3 guests