Букет от симптоми

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
veni82
Posts: 1
Joined: Fri Sep 22, 2017 4:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Букет от симптоми

Postby veni82 » Fri Sep 22, 2017 5:13 pm

Здравейте, жена съм на 35 год, висока 173 и тегло 80 кг. Преди около 7 години спрях цигарите и тогава наддадох на тегло, качих около 15 кг. Водя доста заседнал начин на живот зад бюро и повече с кола, отколкото пеша.
Имам следният проблем - преди две години започнах да усещам слабост в краката и едни вътрешни вибрации, все едно ти пускат ток или все едно си усещаш как кръвта ти тече по вените като на талази. Тогава го игнорирах, защото беше на моменти, докато постепенно не стана постоянно. Минаалата година изведнъж ми се сковаха мускулите на бедрата и едва вървях, дори не можех да стана от леглото, това беше придружено с пареща болка. Дойде невролог на домашно посещение, защото не можех да стана...назначи ми противовъзпалително и мидокалм за 10 дни. В това време нещата се поотпуснаха, правих ЯМР на главен мозък нямаше лезии, правих ЕМГ ( не беше иглено) , което показа коренчево дразнене и след това прсвих ЯМР на лумбални - л3 л4 протрузия, л4-л5 протрузия и л5 с1 двустранна симетрична дискова херния. Тогава неврологът каза, че заради това се получават вибрациите и болките.
Нещата поутихнаха до преди няколко месеца - започнах да имам ужасно стягане в главата, чувство на потъване, слабост в краката да не мога да седя права, а тези вибрации толкова се засилиха, че са непоносими. Всичко това ми докара паник атаки и нон стоп тревожност. Посетих кардиолог - всичко ок назначи ми Небиволол, друг невролог не видя проблем, но каза това не е от дисковата херния, прави ми и доплер на артериите на врата каза, че са ок, посетих ендокринолог правих изследвания на щитовидна жлеза ок , завишен ми е инсулина спрямо глюкозата и предстои да оравя обременяване, но казаха и че не е от там проблема. Моля Ви , да ми помогнете при какъв специалист да отида, защото съм убедена, че не е на психо ниво - смисъл тези неща се усещат и знам, е има физическа причина. Забравих да кажа, че ми изписаха Коаксил, но няма никакво подобрение с него. Просто това стягане в главата, вибрациите и слабостта в краката са ми нон стоп и ми пречат дори да се изкъпя, за излизане не става и дума...
Извинете за дългия пост :) Благодаря!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests