Множествена склероза и слабост

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Petio85
Posts: 1
Joined: Wed Sep 20, 2017 9:39 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Множествена склероза и слабост

Postby Petio85 » Wed Sep 20, 2017 9:54 pm

Здравейте
на 32 години съм 191 см. 140 кг., не пуша и теглото ми не се е променяло. В момента употребявам медикамент само за ускорен пулс - небилет
Преди 4 години ми се появи болка в дясното около и венеца. След ЯМР се установи, че имам лезии в главен мозък. Болката се оказа, че е тригеминална невралгия, която се отключваше при влошаване на времето.
При проведено изследване се установиха и гранични стойности за лаймска болест. Лежах в болница и ми беше проведено лечение за лаймската болест.
Направих си контролно ЯМР през 2015 г. при което резултатите бяха, че няма новопоявили се лезии нито данни за активност.
Сега, отново си направих контролно ЯМР, при което отново липсват данни за прогресия на заболяването ЗАКЛЮЧЕНИЕ - церебро-спинална форма на МС
Имам чувството, че оттогава краката ми са доста "сковани", а тренирам доста - ходя на фитнес, играя футбол и тн.
От доста години имам проблем с едното коляно - сякаш заспива. Имал съм го това и като по-малък, но сега като че ли започна по-често да се случва. Както си вървя и просто ми отмалява коляното за част от секундата и приклякам и след това всичко е наред.
Не знам тази слабост дали не е провокирана и нещо от психиката ми, но имам чувството, че краката ми са много отпуснати - говоря за ходилата ми и като цяло под коляното.
Ходих на неврологичен преглед, но нищо - според лекаря всичко е наред.
Според Вас, това "заспиване" на коляното симптом ли е или говори за нещо друго?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests