Проблем след анален c*кc

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PetrovP
Posts: 1
Joined: Thu Apr 06, 2017 12:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем след анален c*кc

Postby PetrovP » Thu Apr 06, 2017 12:18 pm

Здравейте, видях, че в този форум отговарят доста компетентно и реших аз също да пиша.
Преди четири дни правих анален c*кc без презерватив. Веднага след акта усетих лека болка в началото на главичката в самия канал(уретер). Измих се като предположих, че ще мине. Обаче това продължи и на следващия ден. Четох в интернет, че може да е бактерия и давали антибиотик. И изпих три Оспамокса в рамките на 2 дена(една вечер и две сутрини). Болката отшумя, но започна една сухота на главичката на пениса, не може да се затвори докрай. А сега вече 4-5 по-късно под главичката на пениса имам подуване. При допир не ме боли, но се усеща, че е подуто. Дори мисля, че са вените. От тогава c*кc не съм правил.
Пол: мъж Възраст:19 Тегло: 60кг. Височина: 165 Непушач
Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests