Упорито зачервяване !

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Honor
Posts: 1
Joined: Thu Dec 15, 2016 12:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Упорито зачервяване !

Postby Honor » Thu Dec 15, 2016 12:49 am

Здравейте!Това зачервяване премина и към тестесите!Силно зачервяване и лек сърбеж.След като ходих на няколко прегледа при дермато-венеролог,направихме 2 микробилогични проби и т.н,проблема си остана,а и да не кажа,че се и влоши!Първо ми приписаха Дактакорт,10 дена....,никакво подобрение!След това ми направи микробиологичната проба и излезнаха Ешерихия коли,незнам как са попаднали там при положение,че хигиената ми е перфектна!Преписа ми да се мажа с Гентамицин крем,пак 7-8 дена ,никакво подобрение ! Последва антибиотик,без мазане...,резултата бе същия !След това ми каза да го мажа със Судо крем,тъй като можело да било просто раздразнена кожа от спарване или нещо друго.След 10 дена,отново без резултат!Последва 2-ра микробилогична проба и този път излезна някакъв организъм,който си е покачил нивата и това са му страничните реакции!Преписа ми Дипрогента и след 10 дена...,познайте....,пак същото!Попитах я дали е заразно,при което тя ми отвърна с надсмешка,че изобщо не може да става въпрос за такова нещо и не е нищо сериозно!Каквото и да е не ми е приятно да е зачервено така ! Понякога ме понасърбява леко и сякаш се люпи кожата,но рядко ! Не знам какво да правя вече и лекарката дигна ръце!Зачервяването понякога поотшумява,понякога се изостря !Четох много дали има други хора,които са имали моят проблем,но и те не намираха отговор!Единствено видях в един коментар,който споменаха за крем:А-ДЕРМА ДЕРМАЛИБУР!Моля помагайте !

Image

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests