Разместен прешлен.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tac7ical37
Posts: 1
Joined: Sun Aug 21, 2016 12:56 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Разместен прешлен.

Postby tac7ical37 » Sun Aug 21, 2016 1:10 am

Здравейте , проблемът ми е (или поне аз така го намирам) в гръбнака , преди година - две съм бил със страшни болки , на легло по 2 месеца с инжекции (дори лекарите се чудиха , че съм много млад за такова силно лекарство) да поясня на 20 години съм в момента , висок 1,90 , тежа 72 кг , когато имах всички тези проблеми с гърба бях повечко килограми 90 -95 и мисля , че беше секване ли не знам и аз , личния лекар ми беше казал , че е прищипан седалищен нерв и толкова , та започнах да отслабвам и стигнах 72 кг , за момента да не чуе дявола не съм имал проблеми , болки и т.н в гърба от доста време насам. Преди време бях 98 килограма и бях доста прегърбен , неактивен начин на живот (доста и то) и по отново по мои наблюдения развих кифоза (лека степен , но колкото да е видимо) започнах да тренирам както казах , свалих килограми , коригирах стойката донякъде и до там. Но имам един прешлен на гърба , който е разместен / изскочил и при допир се усеща , че не е в редицата както другите , когато се наведа изпъква и си личи , че е изскочил. Не ми е правил проблеми никога , нямал съм болки и т.н , но това не ме успокоява , проблем ли е изобщо , има ли за какво да се притеснявам? Ако да , как да го коригирам? Благодаря предварително. А относно запитванията - пол : мъжки , възраст - 20 години , тегло - 72 кг , височина - 1,90 , нямам алергии до колкото знам , медикаменти избягвам , оставил съм всичко в ръцете на белите кръвни клетки хаха , не пуша , не пия.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests