Как се предава enterococcus faecalis?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sad_girl
Posts: 1
Joined: Fri Jun 17, 2016 11:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Как се предава enterococcus faecalis?

Postby sad_girl » Sat Jun 18, 2016 12:44 am

Здравейте. Изказвам благодарност към лекарите тук, за отделеното време в помощ на нуждаещите се. За мен е важно да разбера как се предава enterococcus faecalis и още някои нещa.... Приятелят ми живее в чужбина. Преди година решихме да имаме детенце. Връща се на по три месеца в България. Нещата не се получиха и той си пусна изследване на еякулат. Откриха му Ureaplazma urealyticum: 10 puissance 3 UCC, изследването е правено във Франция. Изписаха му doxycyclin. По препоръка на моята лична лекарка, аз го пих също, без изследване. Не ми понесе добре. Трябваха ми два месеца да се възстановя. Резултатите и на двамата ни бяха чисти след това. Около 3м по късно преди да се върне в България го помолих отново да си пусне изследвания тъй като спермограмата му беше лоша, дали има подобрение и как са нещата. Отново излезе Ureaplazma urealyticum. Френският доктор му изписа Офлоксин 200 за десет дни по две, на мен отново по съвет на личната лекарка не ми пуснаха изследвания а го пих "профилактично". Каза че било "безвредно" понеже настоявах за изследвания. Чувствах се много зле, на няколко пъти щях да припадна докато го пия, не можех да се храня, а пълнеех и се подувах като балон. Когато се върна в България бяха минали 10 дни от приема на лекарството. Той си пусна отново тест. Не бяхме контактни преди това. Но два дни преди да излязат резултатите бях в овулация и се надявах че вече всичко е наред. В последствие се оказа се че в новото изследване са открити enterococcus faecalis. Отрича да е изневерявал, но доколкото намерих информация се предава по полов път и то от анален c*кc. Неща които категорично не правим заедно, а аз изобщо. Потресена съм. Това което ме интересува е има ли вероятност да ми е предал това нещо? И каква е вероятността да не се е заразил чрез полов контакт? При описаните изследвания? Според мен е нова инфекция, но аз не съм лекар да преценя. За това ви моля да ми разясните как стоят нещата относно тази инфекция. Мисля разбира се да си пусна изследване, но ще трябва да изчакам малко /до началото на юли/ тъй като няма в момента направления за гинеколог. Ужасно съм разстроена. Имам нужда да разбера как стоят нещата. Ако този партньор не е подходящ то да търся други възможности. Никога преди не съм правила c*кc без презерватив защото не съм искала дете преди това, също и болести. Никога не се е налагало да се лекувам от "нещо". Не искам този човек да ми съсипе здравето с лъжите си. Никой не би си признал. Дори пред очевидни факти. Но все пак моля да разясните начините човек да се зарази с това. Мръсни кърпи? Лоша храна? Възможно ли е? Търсих доста по темата но не открих достатъчно информация. Мисля, че ще е от полза и за други хора, нещата да са по - ясни. Ще ви бъда много благодарна ако някой обърне внимание и ми отговори скоро. Благодаря ви предварително. Надявам се да подходите с разбиране към моя проблем. Аз не искам да упреквам никой в нищо. Просто търся решение. Относно задължителните параметри: жена, 165см, 45кг, 30 гд. Партньора ми е 180см, 90кг, 30 гд

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests