Подуване на пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
monk
Posts: 1
Joined: Fri Dec 19, 2014 12:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Подуване на пениса

Postby monk » Fri Dec 19, 2014 12:44 pm

Здравейте! На 30 г. съм, 64 кг, 170 см, не приемам медикаменти и нямам придружаващи заболявания, получих преди година подуване на пениса от долната му страна в резултат протриване може би, поне излезе след това, беше зачервено и леко болеше при допир, след това поспадна и червеното почти намаля и престана да боли, има нещо отдолу като водичкапод кожата, като я натиснеш се движи малко, но от известно време започна да ме боли, по-малко или повече, забелязвам, че като е забелена главата се успокоява става малко и кожата отгоре си е нормална и не боли, като не е забелена, леко се зачервява и леко се увеличава и почва да ме подболва, май и от урина е чувствително, в смисъл почва да ме пощипва леко да боли за известно време. Мазах го с йодасепт 3-4 дни почти изчеза стана едвам забележимо, след това отново се появи колкото беше и преди това. МОля ви за помощ.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Подуване на пениса

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:52 am

Не разбирам къде е точно проблемното място. Можете да качите и снимка.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests