Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
loshomie
Posts: 1
Joined: Sun Oct 26, 2014 9:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Postby loshomie » Sun Oct 26, 2014 9:38 pm

Здравейте,
от около 2 може и повече години имам няколко проблема които ме мъчат все повече и повече.
Първо стягащо постоянно главоболие, забравяне и липса на концентрация, вече все по трудно успявам да се концентрирам все едно правя всичко без да се замисля... правя много трудно неща които преди са ми отнемали супер малко време и усилия. Спя нормално (според мен) непробудно, но на сутринта се чувствам отново уморен.. доста често напоследък ме дразни звук и светлина както и шумни места.. когато отида в някакъв магазин с много артикули и различни цветове ме заболява главата още повече.... Другото което съм забелязал е, че адски много се чувствам изморен мога след като съм спал отново да легна след 2ч, постоянно имам чувството че ми се прилягва. Опитвам се да ходя на фитнес няколко пъти на седмица, но това не подобрява общото ми състояние, все така ми е умаляло и изморено.

Работя като ИТ специалист и през последните години ми беше адски интересно и някак си прекарвах адски много време в учене и развиване, но вече нямам желание и интерес и нещата ми се струват адски трудни.

Посещавал съм 3-4 невролога, имам скенер на главата и на врата, като няма нищо притеснително. Ходил съм и на психятри, но въпреки леченията които ми приложиха нямам подобрение.

Изследваха ми и щитовидната жлеза понеже ми беше високо TSH-a и MAT и започнах лечение, но според докторката тези симптоми неможе да са заради това
въпреки лечението и намаляването на TSH-а, нямам подобрение в състоянието си.

Освен всичко описано горе като симптоми мога да добавя и почти постоянно схванат врат и гръб, и при пистискане на очите чувствам напрежение (без значение колко време съм прекарал на пц-то)

Посъветвайте ме на какъв доктор да отида и какво да си изследвам.
24г/110кг/мъж

spacemaind
Posts: 19
Joined: Sat Nov 24, 2012 10:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Postby spacemaind » Tue Oct 28, 2014 1:05 am

Здравей не съм лекар,но от това,което си писал трябва да отидеш на очен лекар-офталмолог-много често тези симптоми,които си описал идват от проблем с очите,а другото-врата и гърба-вероятно имаш ошипяване-повече масажи и упражнения в тази област.Успех

Barre-Lieou
Posts: 1
Joined: Fri Apr 10, 2015 11:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Postby Barre-Lieou » Fri Apr 10, 2015 11:15 pm

Здравейте,

Аз също страдам от подобни симптоми. Постоянно съм уморен, спи ми се, нямам желание за нищо. Не успявам да асимилирам добре какво ми говорят, камо ли да запомням. Направо ужас. Помненето и концентрацията направо са ми ужас. Едно време смятах с трицифрени числа на ум, а сега се замислям на "5 по 5".
Последното, което ми дадоха като диагноза е синдром на Barre-lieou. проблем с вратните прешлени. Изписаха ми хапчета и "мека яка". Хапчетата вече ги пия от днес, а яката ще си я поръчам след празниците. Мисля да си купя и шиацу масажор за врата.
Преди време аз също си правих изследвания на хормоните и нивата на витамин B 12. Нямаше отклонения.
Пишете, ако имате някаква информация.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:21 am

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти. Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

zuzo
Posts: 1
Joined: Sat May 14, 2016 11:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Главоболие, слаба памет, неспособност за работа

Postby zuzo » Sat May 14, 2016 11:24 pm

здравейте , открихте ли решение на вашият проблем , защото и аз имам същите симптоми от доста години
, главоболие , слаба памет ( по скоро кратковременната памет ) отпадналост умора , нежелание за работа , гадно главоболие ( сякаш ще ми екслоадира главата ) схванат врат и гръб


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests