Замаяност и главоболие

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
_Nqkoq_
Posts: 3
Joined: Sat Oct 18, 2014 7:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Замаяност и главоболие

Postby _Nqkoq_ » Sat Oct 18, 2014 7:06 pm

Здравейте! На 25 години съм, висока 160см. и 45кг. Преди около 5 месеца родих и оттогава започнаха проблемите. Появи се постоянно главоболие, но тогава го отдадох на безсънието. Последва схващане на лявата част на лицето, което продължи към седмица. На 2-3 пъти се случи да виждам размазано. Появи се и шум в ушите. Освен това за кратко имах и изтръпване на крайниците. Ходих на очен лекар. Не видя проблем, освен, че не виждам особено надалече, но каза, че оплакванията не идват от очите, да потърся друг специалист. През това време се появи и непрекъснато замайване, все едно малко съм прекалила с алкохола или не знам как точно да го обясня... Отидох на невролог и ЕЕГ направих - нормално. Невроложката каза, че било нещо като следродилна депресия и ще отшумят тези неща. Сега главоболието е много рядко, но ми остана една постоянна, тъпа болка в лявото слепоочие, на моменти по-силна, на моменти по-слаба, но не стихваща, и е адски изнервящо и плашещо. Замайването продължава. Не знам дали е по-слабо от преди или просто започнах да свиквам... Освен това отскоро виждам и прозрачни кръгчета, но само на светъл фон или като погледна небето. Също така забелязвам много малка черна точка с лявото око, която се мести с погледа. Вече не се чувствам пълноценен човек. Живея в непрекъснати страхове какво ми има, а всички казват, че съм здрава, но аз не се чувствам така. Вместо 100% да се радвам на бебчето си, аз се натъжавам да не ми се случи нещо... Вече не знам на какъв лекар да отида и какво да правя... Ако, някой има подобни оплаквания, моля да пише!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Замаяност и главоболие

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 2:12 am

Актуални ли са опракванията Ви?

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти, дали пушите и ако да по колко, дали в последно време сте напълнели или отслабнали! Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор, да бъдат заключени или изтрити.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

_Nqkoq_
Posts: 3
Joined: Sat Oct 18, 2014 7:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Замаяност и главоболие

Postby _Nqkoq_ » Fri Nov 20, 2015 4:27 pm

Болката, която имах в слепоочието почти изчезна. Само понякога я усещам и това ме плаши. Замайването не е силно. Януари месец отново ходих на невролог и ми изписа Кавинтон и Пирамем- 2x1, за 2-3 месеца. Не знам дали от тях, но горе-долу се подобри състоянието ми. Сега от 1 месец някъде, са ми изтръпнали предните зъби постоянно. Понякога горни, понякога долни, но най-често отгоре. Питам се дали това има общо с предишните ми оплаквания и може ли да се окаже нещо сериозно? Чудех се дали да не направя и ЯМР. Ще съм благодарна, ако изкажете мнение.
Алергии нямам. В момента пуша, по 4-5 цигари на ден. Килограмите ми винаги са варирали около 45. От няколко месеца съм 42-43кг., но го отдавам на грижите покрай детето.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Замаяност и главоболие

Postby Bulgaricus » Wed Dec 02, 2015 12:50 am

И нямате абсолютно никакви други симптоми, правилно ли Ви разбирам?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

_Nqkoq_
Posts: 3
Joined: Sat Oct 18, 2014 7:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Замаяност и главоболие

Postby _Nqkoq_ » Thu Dec 17, 2015 3:55 pm

Да, нямам други симптоми, като прибавим и шума в ушите, и прозрачните кръгчета, които виждам.

radi55
Posts: 19
Joined: Tue Aug 18, 2015 12:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Замаяност и главоболие

Postby radi55 » Tue Mar 22, 2016 10:52 am

От една седмица имам супер главоболие и болки в очите. Когато стоя на компютъра или излеза на слънце и направо не мога да стоя. Мисля,че възможната причина е конюктивит, вие как мислите?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests